Pryč s chemikáliemi. Šetřete sebe, své dítě i přírodu.

Prezentace klienta
15. 5. 2018
Pryč s chemikáliemi. Šetřete sebe, své dítě i přírodu.
V dnešní době je čím dál těžší se rozhodnout, co je pro nás správné a co nám naopak škodí. Zpracované potraviny nebo jedině čerstvé? Co maso a stresové hormony? Prý se kravské mléko pro lidi vůbec nehodí. A nemůže za všechno přece jen lepek? Jedovaté plasty, hormony ve vodě a v rybách, toxiny v půdě a dokonce i v oblečení a kosmetice. Je toho tolik, na co si dávat pozor a o čem rozhodovat. Má to vůbec cenu?

Je toho moc

Pokud nejste zrovna nezaměstnaný eko nadšenec, jehož jedinou náplní času je pěstovat vlastní mungo klíčky a vyrábět si přírodní měsíčkové masti, pravděpodobně kvůli samým starostem nevíte, kde vám hlava stojí. Jste ráda, že ve zdraví zvládnete pracovní povinnosti, postaráte se o děti a o domácnost a na konci dne vyčerpaná ulehnete k seriálu. Výše zmíněná témata vás sice znepokojují, je jich ale tolik, že kdybyste se v tom chtěla vyznat, pravděpodobně by vám nestačila ani tří měsíční dovolená a intenzivní studium. Co s tím? Na všechno se vykašlat a zdraví prostě neřešit?

Klepněte pro větší obrázek
Autor: Yves Rocher

Hlavně klid

Chce to hlavně nezmatkovat a pokusit se si svou cestu za zdravým životním stylem co nejvíce usnadnit. Vybrat pár pro vás pár důležitých věcí, na které se soustředit a hlavně naslouchat sobě samé. Dělám vám dobře pečivo, i když knížky tvrdí, jak moc je špatné? Jezte ho dál. Nejraději ze všeho jíte večer, zatímco ráno do sebe nedostanete ani sousto? Neomezujte se. Tělo si samo řekne, co je pro něj dobré. Každý člověk je unikátní a každému vyhovuje něco jiného.

Malý krok pro vás, velký pro planetu

A jak je to s kosmetikou? Možná sama tušíte, že mazat se od rána do večera toxickými krémy a dekorační kosmetikou asi nebude pro pokožku to nejlepší. A nejen pro ni. Skrze kůži do těla proniká obrovské množství látek. S řešením tohoto problému už ale za vás přišli jiní: značka Yves Rocher má zelené smýšlení přímo v genech, ať už jde o ekologický přístup k výrobě, vývoj produktů na rostlinné bázi, ochranu biodiverzity a další. Jejich produkty jsou rostlinného původu, mají biologicky odbouratelné složení a některé  výrobky dokonce 100% recyklovatelný flakon. S jeho rozložením si tedy příroda poradí hravě sama! Takovým inovativním produktem je koncentrovaný sprchový gel, u kterého vám na umytí bohatě stačí pouze jedna kapka, takže přírodu šetříte i v koupelně.

Klepněte pro větší obrázek
Autor: Yves Rocher

Vraťme přírodě to, co jsme si vzali

Navíc, za každý zakoupený produkt Yves Rocher s logem I love my planet bude vysazen jeden strom. Tento celosvětový projekt má už první vysazené stromy i tady u nás. Do tří let bude v českých lesích vysázeno celkem 200 000 stromů.  „Jsme značka, která má zelenou takzvaně v genech. To, že sázíme stromy, jí dává v myslích našich zákazníků zcela jiný rozměr. Že jsme jich navíc za jeden den s kolegy zasadili dva tisíce vlastníma rukama, je úctyhodný výkon. Iniciativa Sázejme pro planetu a její realizace v Česku má tak pro nás obrovský význam nejen pro naši komunikaci se zákazníky a influencery, ale i pro každého z nás osobně,“ říká ke společné akci Michaela Zábranská, Manažerka PR a komunikace pro ČR a SR zodpovědná za realizaci projektu v České republice.

Vraťme zpátky přírodě to, co si od ní tak dlouho bereme. Už je na čase!


Mohlo by vás zajímat
Lilia Khousnoutdinová: Synovu placentu jsem pohřbila pod ořech, na dceřině roste lípa
Miminko ve vlastním pokoji? Nejlépe už od čtyř měsíců, radí studie
Harry a Meghan prozradili jméno syna. Tohle nikdo nečekal
Jak naučit vzteklouna zvládat hněv? Nezakazujte ho, jen kroťte!
S bývalým mužem mě usmířila jeho nová žena. Díky ní začal fungovat i jako táta
Teď, nebo nikdy! Na poslední pokus o miminko si půjčili. A mají trojčata
Andrea Tögel Kalivodová: Čím jsou plavky barevnější, tím lepší
Poznáte moluska? Podívejte se, jak vypadají a jak se jich zbavit
Jak by vypadal svět podle dětských kresbiček? Takhle! Pobavte se s námi

Horoskopy

Beran Na víkendové radovánky se těšíte vždycky od pondělí. V práci jste sice jedničky, ale prospěla by vám…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Eliáš, Ilja, Elias

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu