Pryč s chemikáliemi. Šetřete sebe, své dítě i přírodu.

Prezentace klienta
15. 5. 2018
Pryč s chemikáliemi. Šetřete sebe, své dítě i přírodu.
V dnešní době je čím dál těžší se rozhodnout, co je pro nás správné a co nám naopak škodí. Zpracované potraviny nebo jedině čerstvé? Co maso a stresové hormony? Prý se kravské mléko pro lidi vůbec nehodí. A nemůže za všechno přece jen lepek? Jedovaté plasty, hormony ve vodě a v rybách, toxiny v půdě a dokonce i v oblečení a kosmetice. Je toho tolik, na co si dávat pozor a o čem rozhodovat. Má to vůbec cenu?

Je toho moc

Pokud nejste zrovna nezaměstnaný eko nadšenec, jehož jedinou náplní času je pěstovat vlastní mungo klíčky a vyrábět si přírodní měsíčkové masti, pravděpodobně kvůli samým starostem nevíte, kde vám hlava stojí. Jste ráda, že ve zdraví zvládnete pracovní povinnosti, postaráte se o děti a o domácnost a na konci dne vyčerpaná ulehnete k seriálu. Výše zmíněná témata vás sice znepokojují, je jich ale tolik, že kdybyste se v tom chtěla vyznat, pravděpodobně by vám nestačila ani tří měsíční dovolená a intenzivní studium. Co s tím? Na všechno se vykašlat a zdraví prostě neřešit?

Klepněte pro větší obrázek
Autor: Yves Rocher

Hlavně klid

Chce to hlavně nezmatkovat a pokusit se si svou cestu za zdravým životním stylem co nejvíce usnadnit. Vybrat pár pro vás pár důležitých věcí, na které se soustředit a hlavně naslouchat sobě samé. Dělám vám dobře pečivo, i když knížky tvrdí, jak moc je špatné? Jezte ho dál. Nejraději ze všeho jíte večer, zatímco ráno do sebe nedostanete ani sousto? Neomezujte se. Tělo si samo řekne, co je pro něj dobré. Každý člověk je unikátní a každému vyhovuje něco jiného.

Malý krok pro vás, velký pro planetu

A jak je to s kosmetikou? Možná sama tušíte, že mazat se od rána do večera toxickými krémy a dekorační kosmetikou asi nebude pro pokožku to nejlepší. A nejen pro ni. Skrze kůži do těla proniká obrovské množství látek. S řešením tohoto problému už ale za vás přišli jiní: značka Yves Rocher má zelené smýšlení přímo v genech, ať už jde o ekologický přístup k výrobě, vývoj produktů na rostlinné bázi, ochranu biodiverzity a další. Jejich produkty jsou rostlinného původu, mají biologicky odbouratelné složení a některé  výrobky dokonce 100% recyklovatelný flakon. S jeho rozložením si tedy příroda poradí hravě sama! Takovým inovativním produktem je koncentrovaný sprchový gel, u kterého vám na umytí bohatě stačí pouze jedna kapka, takže přírodu šetříte i v koupelně.

Klepněte pro větší obrázek
Autor: Yves Rocher

Vraťme přírodě to, co jsme si vzali

Navíc, za každý zakoupený produkt Yves Rocher s logem I love my planet bude vysazen jeden strom. Tento celosvětový projekt má už první vysazené stromy i tady u nás. Do tří let bude v českých lesích vysázeno celkem 200 000 stromů.  „Jsme značka, která má zelenou takzvaně v genech. To, že sázíme stromy, jí dává v myslích našich zákazníků zcela jiný rozměr. Že jsme jich navíc za jeden den s kolegy zasadili dva tisíce vlastníma rukama, je úctyhodný výkon. Iniciativa Sázejme pro planetu a její realizace v Česku má tak pro nás obrovský význam nejen pro naši komunikaci se zákazníky a influencery, ale i pro každého z nás osobně,“ říká ke společné akci Michaela Zábranská, Manažerka PR a komunikace pro ČR a SR zodpovědná za realizaci projektu v České republice.

Vraťme zpátky přírodě to, co si od ní tak dlouho bereme. Už je na čase!

Maminka Roku 2019

Mohlo by vás zajímat
Úzkostné stavy se mohou projevovat různě. A co když je má celá rodina?
Nechci být otrokem dětí. Dva potomci stačí, říká Agáta Prachařová
Zimní děti versus ty letní: Datum narození ovlivňuje zdraví i charakter
Proč pořád tak zlobí? Možná za to můžete vy! Ovládejte se
Marika Šoposká: Těhotenství bez komplikací není samozřejmost, už to vím!
Poznáte moluska? Podívejte se, jak vypadají a jak se jich zbavit
Babička plašička: Po návratu od tchyně se dcera bojí všeho!
Syn se narodil s jinou barvou pleti, než má jeho táta. Podezírali mě z nevěry
Mají to těžší ženy, nebo muži? Marie Doležalová má jasno!

Horoskopy

Lev Neděle je váš srdcový den, a proto si ho chcete užít na plné obrátky. Vezměte své blízké třeba do…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Brigita, Uršula, Voršila

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu