Maminka.czTestujeme s dětmi

Redakční testování: Novinka Thule Urban Glide 3

Irena Stará 22.  2.  2024
Kočárek Thule Urban Glide patří mezi oblíbené modely. Na procházce městem nebo na výletě na horách ho zaručeně potkáte. Novinku Thule Urban Glide 3 testovala naše manažerka sociálních sítí Irena Stará s manželem. Jak kočárek v testu uspěl? A jak se v něm jezdilo jejich dceři?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

„Běhu se pravidelně věnuji už pátým rokem. Zapojení dítěte do aktivního životního stylu rodičů je samozřejmě důležité téma. Zaprvé chci dceru vést k pohybu, zadruhé když mohu malou vzít na dlouhý běh, ulevím tím její mámě, která získá cenný čas pro sebe,“ otevírá Martin Starý vyprávění o víkendu stráveném s absolutní novinkou – kočárkem Thule Urban Glide 3.

Jaký je Thule Urban Glide 3?

Kočárek je vhodný pro novorozence i batolata, má nastavitelný sedák, velkou stříšku a dobře promyšlený systém brždění, který oceníte především v terénu. Díky pohodlné sedačce s nastavitelným sklonem, promyšlenému odvětrávání, opěrce nohou a dalším komfortním funkcím zajišťuje dostatek pohodlí pro dítě i rodiče. Praktický je i úložný košík pod kočárem na zip, kam se toho vejde opravdu hodně. Kočárek se prodává ve třech krásných barevných variantách.

Klepněte pro větší obrázek

Další vítanou funkcí, kterou kočárek Thule Urban Glide 3 nabízí, je aretace předního kola. Otočné přední kolo bez námahy projede přeplněnými ulicemi a snadno se zaaretuje, když jedete rychlejším tempem nebo kočárek využíváte při běžeckém tréninku. Otočná ruční brzda navíc zajistí optimální kontrolu rychlosti na chodnících i v kopcovitém terénu. Kočárek je oproti běžným městským kočárkům z pochopitelných důvodů větší, a co vás může překvapit, jsou o poznání větší kola. Ale i ta najdou ve městě své opodstatnění. 

„Kdo žije v Praze, moc dobře ví, jak tu vypadají chodníky. Dlažba se střídá s asfaltem, všude výmoly. Ale kočárek má super odpružení a velká kola, takže jsme si i se střídajícími se podmínkami poradili úplně bez problémů,“ hodnotí kola a jejich velikost Martin. 

Kočárek se dá koupit v kombinaci i s korbičkou, kterou jednoduše na kola nacvaknete. Korba je ideální pro kojence do 6 měsíců. Obsahuje kryt na nohy a odvětrávanou matraci, aby se vaše dítě cítilo pohodlně. Když skončíte s chůzí, korbu je možné snadno a tiše oddělit od kočárku a spící provětrané miminko si můžete donést domů.

Klepněte pro větší obrázek

A jaký je tedy verdikt z testování?

Veskrze pozitivní! „Jasně, kočárek je trošku míň skladný a na převoz to chce větší auto, pokud máte s sebou i sbalené kufry. Ale jezdí se s ním fantasticky a obstál na 100 % i při delším běhu s dítětem. Měl jsem pocit, že by zvládl cokoli. Je to takové SUV mezi kočárky,“ uzavírá Martin. 

Témata: Testujeme s dětmi, Kočárek, Dcera, Sociální sítě, praha, testování, thule, thule urban glide 3, redakční testování, procházka, Urban Glide, Manžel, Thule Urban Glide, Výlet, Novinka, Kočárky na Heureka.cz