Maminka.czPeníze a kariéra

Rekordmani v soutěžích krásy: Bratři už jich vyhráli dvacet!

14. 5. 2014
Rekordmani v soutěžích krásy: Bratři už jich vyhráli dvacet!
Pokud jste si mysleli, že být miss jsou posedlé jen holčičky, tak neznáte bratry Collins-Goddenovy. A slovo make-up jim také není cizí. Za 13 měsíců vyhráli 20 korunek krásy, 65 šerp a 4 trofeje. A chtějí další.

Jejich korunky, zdobené i drahokamy, jsou tak těžké, že je chlapci nechávají stát raději na poličce. Devítiletý Jude a pětiletý Jake už získali tolik ocenění, že je jejich rodiče museli začít schovávat do krabic. Brzo by jim zahltila domov.

Chlapci už získali tituly jako „Pan fotogenický“ nebo Ultimate World Supreme King. Jejich maminka, bývalá modelka Sara Collins-Godden je na ně náležitě pyšná. „Lásku k soutěžím krásy zdědili kluci po mně. Jsou nadšení, když si vykračují po jevišti a všichni jásají a tleskají.

Kluci jsou krásou tak posedlí, že se nevyhýbají ani používání řasenky a tvářenky. „Make-up, falešné vlasy nebo opalovací spreje se na soutěžích běžně nepoužívají, ale přeci jen v tom umělém světle kluci vypadají zdravější a šťastnější, když použijeme tvářenku a trošku řasenky,“ přiznává jejich maminka. „Jake snaší make-up lépe než Jude a už nyní přemýšlí o tom, že si nechá nalepit falešné řasy i nehty, ale teď vyhrávají svou přirozeností,“ dodala.

Soutěží i dcera

Matka se také pustila do srovnání soutěží krásy pro dívky a chlapce. Ty dívčí jsou mnohem více takové načančané a zdobí je pozlátka, to ty klučičí jsou spíše o oblékání, šarmu a okouzlení publika a je tam větší legrace. „Kluci netráví hodiny před zrcadlem, ani nic nenacvičují. Dají mi pusu, zamávají mi a jdou na jeviště,“ popsala přípravu svých synů na vystoupení.

Sára může srovnávat. Kromě kluků má doma ještě třináctiletou dceru Ellu, která se také svou krásou prosadila. Účinkovala v televizní show nazvané Batolata a korunky krásy. Právě tato soutěž nadchla její syny pro soutěže krásy.

„Jude byl vždy velmi tichý a raději se držel v pozadí, ale od první soutěže krásy miluje průvody a už se tolik neschovává. Pokud si má vybrat masku na karneval volí převlek gregoriánského rytíře,“ popsala povahu svého syna Sára. „Jake na podiu naopak vypadá, jakože se tam narodil. Rád se předvádí a svou bezprostředností si hned dokáže získat publikum,“ doplnila.

Okolí zálibu v soutěžích krásy nechápe

Spoustě jejich kamarádů a rodičů v okolí britského Shorehamu připadá jejich záliba v soutěžích krásy podivná. Kamarádi si myslí, že kluci jsou divní a zženštilí. „Říkají mi, že z nich budou gayové nebo bisexuálové. Já ale říkám, že mi je to jedno, hlavně když budou kluci šťastní a bude je život bavit,“ brání Sára své syny.

Jinak to jsou normální kluci, které baví fotbal, videohry, Doktor Who a Star Wars. Jezdí na kole, skateboardu nebo jsou rádi se svým tátou.

Kluci už vyhráli, co mohli. Více soutěží krásy, kterých se mohou účastnit i kluci, téměř není. To chtějí ale Collins-Goddenovi změnit a připravují vlastní soutěž krásy. „Nebude to jen soutěž krásy, ale bude záležet i na osobnosti a sebevědomí soutěžících,“ slibuje Sára. „Ti co budou mít falešné řasy, nehty nebo vlasy, budou vyřazeni,“ dodala.

Témata: Peníze a kariéra, Brát, Star Wars, Soutěž krásy, Soutěž, Bratr

Mohlo by vás zajímat
Jak zmírnit dětské záchvaty vzteku? Tohle se nám osvědčilo
Má kuráž! Pět hodin po porodu se vydala na svatbu sestry
To tu ještě nebylo. Červencová Maminka se speciálem pro tatínky
Alergie na sluníčko: Jak ji poznáte a lze ji vyléčit léky?

Horoskopy

Kozoroh Je naprosto zbytečné trápit se kvůli potížím na pracovišti. Dají se lehce sprovodit ze světa, když…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Alois, Aloisie, AlojzRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu