Maminka.czVáš domov

Rezidence Modřanka, ideální bydlení pro rodiny

Komerční článek
22. 12. 2016
Rezidence Modřanka, ideální bydlení pro rodiny
Najít vhodné bydlení v Praze je pro rodiny s dětmi obtížné. Dvě klasické možnosti – bydlení v centru nebo na okraji – s sebou přináší výhody a nevýhody, které je obtížné skloubit. Výsledek je tak otázkou kompromisů.

První možnost, bydlení v centru, je spojené s mnohými negativy – nedostatek parkovacích míst, málo dětských hřišť a parků, hluk, nadměrná automobilová doprava. Některé lokality navíc nejsou příliš bezpečné.

Alternativou k tomu je bydlení v některé z okrajových, vesnických částí Prahy. Výhody ve formě zeleně a klidu jsou však často převáženy nevýhodami ve formě obtížné dostupnosti městskou hromadnou dopravou a špatné občanské vybavenosti.

Naštěstí už v posledních letech vznikají novostavby v Praze, které na rodiny s dětmi myslí a spojují výhody obou předchozích možností – centra i okraje Prahy – bez jejich nevýhod. Rodiny si tak mohou dopřát pohodlné a krásné bydlení bez kompromisů.

Moderní bydlení v Modřanech

Mezi těmito projekty vynikají taky moderní byty v Rezidenci Modřanka, která je situovaná v městské části Praha 12 - Modřany, v klidné oblasti na jižním okraji Prahy. Tradičně oblíbeným místem k bydlení pro rodiny s dětmi.

Klepněte pro větší obrázek

Hlavní výhodou této lokality je její umístění uprostřed přírody. Obyvatelé si mohou vychutnat dlouhé romantické procházky kolem Vltavy nebo se s dětmi vydat po naučné stezce nedalekým přírodním parkem Modřanská rokle.

Parkem vede také žlutá turistická značka, několik cyklostezek a jsou tu i dětská a sportovní hřiště. Volný čas tu tak může příjemně trávit celá rodina společně.

Klepněte pro větší obrázek

Z Rezidence Modřanka to je pár kroků do přírody a zároveň i pár zastávek do centra, a proto patří mezi lokality s dobrou dopravní dostupností jak do centra, tak do přírody. Spojení zajišťuje autobusová a tramvajová doprava a v docházkové vzdálenosti je dokonce i vlakové nádraží. Cesta do centra vám tak zabere maximálně půl hodinky.

Samozřejmostí je také veškerá občanská vybavenost – základní a mateřská škola, obchody, restaurace, sportovní centra, městský úřad, Modřanský biograf, poliklinika a vše další, co je potřebné k pohodlnému rodinnému životu.

Klepněte pro větší obrázek

Architektonické uspořádání moderních bytových domů v Rezidenci Modřanka do tvaru podkovy vytváří jedinečný soukromý prostor pro travnaté atrium se stromy. Jeho součástí bude i dětské hřiště.

Díky všem výše zmíněným aspektům je Rezidence Modřanka ideálním místem pro krásné a příjemné rodinné bydlení.

Témata: Váš domov

Mohlo by vás zajímat
Co všechno byste měla vyzkoušet, než se rozhodnete pro umělé oplodnění?
Nesměla jsem se citově vázat, po porodu přišla deprese, říká náhradní matka
To je gesto! Dívka našetřila peníze, aby si chudí mohli vyprat oblečení
Mateřská je někdy vojna. A Mates není žádná uťáplina, říká Nikol Štíbrová

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu