Maminka.czČasopis Maminka

Říjnová Maminka je "dítětem" Tamary Klusové. Co pro ni na šéfredaktorském postu bylo důležité?

Simona Formánková 20.  9.  2021
Říjnová Maminka je "dítětem" Tamary Klusové. Co pro ni na šéfredaktorském postu bylo důležité?
Říjnové maxičíslo časopisu Maminka je už pár dní na stáncích a my máme velkou radost, že se vám líbí. Je totiž naprosto speciální! Alice Rossi se pro tentokrát vzdala šéfredaktorského křesla a přenechala ho, i se všemi kompetencemi, Tamaře Klusové. Jak na vznik celého čísla vzpomíná? A co vzkázala všem ostatním časopisům?

Tamara Klusová je s časopisem Maminka spjatá už velmi dlouho. Je stálicí mezi patronkami projektu Maminka roku a nyní se stala i šéfredaktorkou říjnového maxičísla. "Alice mi zavolala s touto výzvou. Já jsem si říkala, to je skvělý, a jaké kompetence mi předáš? A ona mi řekla, že úplně cokoliv," vzpomíná Tamara. 

A k nové výzvě přistupovala Tamara velmi zodpovědně a s pokorou sobě vlastní: "Když jsem přemýšlela, co bych svým působením tomuto číslu ráda vetkla, moje první myšlenka byla: Ať jsme jakékoli maminky, všem nám jde vlastně o to stejné. Milujeme svoje děti a přejeme si jediné  aby vyrůstaly v lásce, bezpečí, zdraví a štěstí a naše společná cesta byla co nejméně lemována bodláčím, strachem a nejistotou."

Přestože Tamara svoji novou roli zvládala naprosto s přehledem a poslední slovo bylo její, pro naši šéfredaktorku Alici to neznamenalo měsíc volna. Společně vše konzultovaly, radily se a tvořily s celým týmem, který za časopisem stojí. "Tohle číslo má podtitul Mamaland a má za cíl jediné  ukázat rozdílnost nás všech a zároveň nás jako matky spojit. Protože ať jsme jakákoli, cíle máme všechny stejné. A za každou z nás stojí láska... Já vím, že to všechno zní jako klišé, ale z tohoto čísla jsem vždycky naměkko," říká dojatá Alice. 

Časopis Maminka zakoupíte ve všech trafikách, na rohlík.cz, kosik.cz nebo také na ikiosek.cz. Součástí časopisu jsou také slevové kupony, které můžete využít od 7. do 10. 10. 2021 při Nákupech s Maminkou. 

Témata: Časopis Maminka, Časopis, Křeslo, Alica, Alice, Alice Ross, Celé číslo, Tamara Klusová, Číslo, Kompetence, Velká radost, Maminka
Mohlo by vás zajímat
Porotkyně Maminky roku Tereza Majerová: Rozhodnu se srdcem
redakce
Maminka roku
VIDEO: Tyto momenty ze života tatínků vás dostanou! Když hlídají oni, stojí to za to
redakce
Rodičovství
GALERIE: Mariah Carey, Justin Bieber, Julia Roberts...Co je spojuje? Mámy samoživitelky! Měly to těžké, ale jejich děti zná celý svět
Formánková Simona
Galerie
Případ ztracené Julie by měl být ponaučením! Máme pro vás 4 základní pravidla pro dobrodružné výpravy přímo od lesníků
redakce
Praktické rady