Maminka.czPříběhy

Říkali jí holčička s nejkrásnějším úsměvem na světě. Jak vypadá její panenkovská tvář dnes?

len 25.  1.  2024
Když ladašský poslanec Jamyang Tsering Namgyal zveřejnil před pěti lety tweet s videem okouzlující holčičky, která se smála a bavila při jedné tamilské písni, napsal k němu: „To je ta nejroztomilejší věc, kterou jsem dnes na internetu viděl.“ A tisíce lidí s ním souhlasily. Video se stalo virálním a z tříleté Anahity Hashemzadeh se stala přes noc senzace.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

„Slovy nelze vyjádřit, jak moc si vážím vaší laskavosti a zájmu o mého andílka. Sledující z Asie, Afriky, Evropy, Austrálie a Ameriky... Milujeme vás všechny! Zvláštní poděkování patří poslanci parlamentu panu Jamyang Tsering Namgyalovi za jeho zájem o Anahitu. Ráda bych také poděkovala serveru Asianetnews.com za zveřejnění příspěvku a označení Anahity za nejroztomilejší dítě na světě,“ vyjádřila se Anahitina matka Maryam k obrovskému skoku v počtu sledujících.

Na to, že Anahita byla opravdu hodně roztomilá, se podívejte do obsáhlé FOTOGALERIE v úvodu tohoto článku.

VIDEO: Syn krasobruslaře Jevgenije Pljuščenka podstupuje drezuru

Mateřská láska, nebo byznys?

Nutno ovšem podotknout, že to nebylo z nuly na sto, rodačka z íránského Isfahánu už v té době měla celkem početnou fanouškovskou základnu – její matka vytušila potenciál a od útlého věku své dcerky pravidelně zveřejňovala její fotografie. Samostatný instagramový účet jí založila v roce 2018 (Anahita se narodila 10. ledna 2016) a od začátku na něj velmi aktivně vkládala nejprve fotografie, později i rozkošná videa. 

Ve dvou letech platila za nejkrásnější batole na světě. Jak vypadá a žije „živá panenka“ Aira Marie Brown dnes?

Popularita „holčičky s nejkrásnějším úsměvem na světě“, jak se Anahitě začalo přezdívat, raketově rostla. Později byl její instagramový účet napaden, Maryam tedy založila nový a zase se do zveřejňování fotografií své dcerky opřela naplno. Občas se na nich objeví i ona sama nebo Anahitin bratr a sestra. Vždycky ale hraje prim bezprostřední kučeravá dívenka s velkýma zelenýma očima a odzbrojujícím úsměvem.

Do rodiny patří ještě otec Ali, který provozuje malý podnik. Ten se ale focení spíš vyhýbá. I když Anahitu oba její rodiče odmalinka povzbuzují v modelingové a herecké kariéře, evidentně má popularitu své dcery v rukou maminka.

Když se půvab násobí

Během pandemie se na internetu šířilo mnoho falešných zpráv o tom, jak ošklivě Anahita Hashemzadeh odnesla nákazu koronavirem, mluvilo se o vážném stavu, dokonce o hospitalizaci. Později její matka vystoupila a emoce uklidnila, že zas tak vážné to nebylo.

Anahita Hashemzadeh oslavila teď v lednu osmé narozeniny. A zcela určitě nepatří k těm dětským hvězdičkám, které z roztomilosti a krásy vyrůstají. Právě naopak! Podívejte se na konec FOTOGALERIE v úvodu článku na to, jak holčička, která připomínala panenku na hraní, vypadá dnes.

Témata: Příběhy, Životy slavných, Zajímavosti, Životní příběh, Celebrity, Matka, internet, Afrika, Austrálie, Jevgenij Pljuščenko, Úsměv, Tweet, Parlament, Ali, Amerika, Holčička, Anahita, Asie, Evropa