Maminka.czGalerie

Říkali mu "nejroztomilejší chlapec na světě". Podívejte se, jestli to platí i po letech

len 2.  8.  2023
Modrý kukuč, dokonale vysekané rysy, antický nos a rty zdobící mírně pohrdavý úsměv. Williama Franklyna-Millera si modelingové agentury prostě nemohly nevšimnout. Když se jeho fotografie objevila na sociálních sítích, strhla se mela: Kdo je ten nejroztomilejší chlapec, jakého jsme kdy viděli?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Svět Williama Franklyna-Millera zaznamenal, když jedna japonská školačka zveřejnila na sociálních sítích jeho fotografii z modelingové agentury Covent. No, zaznamenal – jednalo se doslova o katapult pozornosti! Tisíce lidí jeho podobiznu lajkovaly a sdílely. Příliv fanoušků a komentářů na jeho stránkách doslova přes noc raketově narostl, že Willova matka pojala podezření, že účet napadli hackeři.

Ze dne na den se stal hvězdou internetu. Bylo mu dvanáct let a okamžitě si vysloužil přezdívku „nejroztomilejší chlapec na světě“.

Podívejte se do naší FOTOGALERIE v úvodu článku, jak roztomilý byl.

VIDEO: Od vychrtlých tanečnic po plus size modelky. Jak šel čas s ideálem krásy 

Z asijského internetu do italského seriálu

Jak jeho popularita rostla, začali si Williama zvát zejména do asijských pořadů. Zvědavým fanouškům poskytoval i rozhovory přes Skype. Jeho modelingová a záhy herecká kariéra se rozjely ve vysokých obrátkách.

Na televizních obrazovkách se poprvé objevil v australském televizním seriálu Jack Irish, kde ztvárnil roli mladší verze titulní postavy. Díky svému pozoruhodnému výkonu v seriálu Arrow se mu pak podařilo získat pozornost filmového průmyslu.

Ve dvou letech platila za nejkrásnější batole na světě. Jak vypadá a žije „živá panenka“ Aira Marie Brown dnes?

Objevil se v několika epizodách ceněného politického dramatu z 15. století, v němž sehrál úlohu Giovanniho de Medici a dokázal, že není jen roztomilá tvářička s modrým kukučem, ale že hrát opravdu umí! „Při natáčení seriálu Medičejští jsem objevil svou skutečnou vášeň pro herectví. Připadá mi fascinující zkoušet přimět publikum, aby poznalo postavu skrze mou interakci s kamerou,“ řekl William v rozhovoru pro magazín ICON.

K jeho herecké a modelingové práci patří i vysportované tělo. Podívejte se, jak si ho udržuje cvičením:

Co sourozenec, to influencer

A jaké bylo jeho dětství? William se narodil v Devonu ve Velké Británii Andymu a Shannon Franklyn-Miller. V dětství žil na různých místech včetně Londýna, Dublinu nebo Melbourne. V Austrálii také navštěvoval střední školu Scotch College, ale rozvrh a práce spolu tak často kolidovaly, že se rozhodl pro on-line výuku na britské King's InterHigh.

Will má dva sourozence, kteří jsou oba úspěšnými influencery: bratr Noah je youtuber, sestra Siena populární hvězdička britských sociálních médií. Ostatně William je sám velkým milovníkem nových technologií. A také dobré architektury a samozřejmě módy, kterou rád prezentuje, což můžete posoudit na jeho instagramovém účtu, kde sdílí stylizované fotografie v drahém značkovém oblečení. K jeho aktuálním snům patří seskok volným pádem s výukou akrobatických prvků.

Letos bylo Williamovi 19 let. V naší FOTOGALERII v úvodu článku se můžete podívat, jak vypadá dnes. A ve videu níže, jak vypadal před sedmi lety, kdy mu svět přiřkl titul "nejroztomilejšího chlapce":

 
 
Témata: Galerie, Kuriozita, Životní příběh, Fotografie, Celebrity, Sociální sítě, Móda, internet, Austrálie, Chlapec, Kukuč, Covent, Londýn, YOU, Skype, William, Melbourne, ATB, Devon, Dublin, Mela, Giovanni, Oblečení a móda na Heureka.cz