Maminka.czSlavní tatínci

Robert De Niro se v 79 letech stal sedminásobným otcem. Pochlubil se první fotkou roztomilé dcery

Vanda Stöckbauerová 13.  5.  2023
Devětasedmdesátiletý hollywoodský herec prozradil na začátku týdne radostnou novinku o sedmém dítěti. Nyní se plodný táta ve věku dědečka podělil o další informace o novém přírůstku a sdílel se světem i první fotku novorozené dcery Gii Virginie.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

 

Dvojnásobný držitel Oscara má dítě se svou partnerkou – instruktorkou bojových umění Tiffany Chen. Malá Gia Virginie se narodila 6. dubna a vážila 3,8 kg. Informacemi a první fotkou novorozené holčičky se pochlubil moderátorce Gayle King v pořadu CBS Mornings.

Gia je De Nirovým sedmým dítětem. Je také otcem Dreny (51), kterou adoptoval, a Raphaela (46) z prvního manželství s Diahnne Abbot. Dvojčata Juliana a Aarona (27) má s Toukie Smith, kterou si nikdy nevzal. A s Grace Hightower, s níž se oženil v roce 1997 a rozešel v roce 2018, má Elliota (25) a Helen Grace (11), kterou porodila náhradní matka.

Klepněte pro větší obrázek

S partnerkou Tiffany Chen

Herec poprvé prozradil novinku o novém přírůstku na začátku týdne pro ET Canada během rozhovoru o svém novém filmu O mém otci. Když reportérka uvedla, že má De Niro šest dětí, opravil ji: "Vlastně sedm. Právě se mi narodilo dítě." V pořadu také hovořil o otcovství a řekl, že věří, že "je třeba být k dětem láskyplný", ale že někdy musí být rodiče "ve věcech přísní".

VIDEO: ROBERT DE NIRO - život a filmová kariéra

Témata: Slavní tatínci, Dcera, Celebrity, Herec, Otec, Děti slavných, idol, Hollywood, Robert De Niro, Oscar, Twitter, Tiffany, Nový přírůstek, Tweet, Fotka, Kanada, Přírůstek, Drén, Aaron