Maminka.czSlavné páry

Robert Pattinson a Suki Waterhouse budou mít dítě. Podívejte se, jak zpěvačka radostnou novinku oznámila!

Vanda Stöckbauerová 21.  11.  2023
A je to venku! Spekulace, které se médii šířily už pár týdnů, byly potvrzeny. Hvězdný pár očekává svého prvního potomka. Zpěvačka radostnou novinku prozradila během nedělního koncertu v Mexiku.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Suki měla na sobě růžové flitrované minišaty, pod kterými bylo jasně vidět rostoucí těhotenské bříško. "Dnes jsem extra třpytivá, myslela jsem si, že by to mohlo odvést pozornost od toho, co je pod šaty. Ale nejsem si jistá, jestli to funguje,“ žertovala zpěvačka na pódiu, zatímco fanoušci v reakci na to křičeli nadšením.

Jednatřicetiletá herečka a modelka se s 37letým hercem z filmu Stmívání seznámila v roce 2018. Na společenských akcích se spolu objevili jen několikrát, mimo jiné na Met Gala 2023, ale většinou si svůj vztah chrání před očima veřejnosti. Občas ale udělají výjimku a o pár informací ze svého soukromí se podělí. Například na začátku roku 2023 Suki o svém partnerovi prohlásila: "Jsem v šoku, že jsem s někým tak šťastná už skoro pět let." To řekla zpěvačka listu Sunday Times. Také se svěřila, že je stále "neuvěřitelně vzrušená", když se jí na telefonu objeví Pattinsonovo jméno. "Vždycky si máme co říct a mně připadá vtipný. Myslím, že on ke mně cítí totéž," poznamenala.

Minulý měsíc prozradila, že se letos odstěhovala ze svého bytu, aby mohla žít s Robertem. "Mám velké štěstí, protože on je tak smířený s nepořádkem a chaosem. Nikdy na to nic neříká. Tak nějak to považuje za okouzlující, takže v tom mám velké štěstí."

Jak se zamilovaná dvojice navzájem doplňuje, je prostě půvabné. A my doufáme, že dítě jejich vztah ještě posílí.

VIDEO: Zakončení Varů: Pattinson uvedl dav do extáze, skočil mezi fanoušky

Tenistka Barbora Strýcová oznámila radostnou novinku. Čeká druhé miminko!
Témata: Slavní rodiče, Slavné páry, Herec, zpěvačka, idol, koncert, Stmívání, Mexiko, Vztah, Novinka, Hvězdný pár, Pár, Potomek, Robert Pattinson