Maminka.czHoroskopy

Rodiče, kteří nejvíc rozmazlují své děti. Tato čtyři znamení to dělají s dobrými úmysly, ale děti tím poškozují a kazí

aši 19.  8.  2023
Děti se nikdy nic nenaučí, pokud se nad nimi budete neustále vznášet jako helikoptéry nebo je budete přehnaně ochraňovat a rozmazlovat. Nejlepší způsob, jak děti naučit, aby byly sebevědomé a vážily si toho, co mají, je nedýchat jim moc za krk a nekupovat vše, na co si ukážou.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Ve zvěrokruhu existuje pět znamení, z nichž se rodí rodiče, kteří jsou přehnaně ochranitelští a své děti rozmazlují. Buď se nad nimi vznášejí jako helikoptéry, nebo jim naopak chtějí snést modré z nebe. Která to jsou?

VIDEO: Čtyři živly v horoskopu u dětí

Býk

Býci jsou zemské znamení, které miluje v životě luxus a ty nejlepší věci. Rodiče narození ve znamení Býka vynakládají veškeré úsilí, aby svým potomkům poskytli to nejlepší ze života. Věnují se maximálně tomu, aby jejich děti žily v pohodlí a rádi je rozmazlují. Býci se často nechávají fascinovat krásou drahých věcí, a proto dbají na to, aby totéž měly i jejich děti. Také se často uchylují k nadměrně drahým odměnám, které nemají opodstatnění. Bohužel je tím mohou zkazit.

Rak

Raci mají ve zvyku věci přehánět, pokud jde o jejich děti. Často svým dětem nestanoví hranice, a pokud ano, nezřídka je ignorují. Raci jsou velice emotivní a plní lásky, a jako rodiče často své děti rozmazlují v domnění, že jim dávají to nejlepší. Píšou za ně úkoly, řeší za ně veškeré problémy a snaží se jim vše ulehčit. Matky ve znamení Raka vynikají silným vrozeným mateřským instinktem, ale někdy to s péčí přehánějí, čímž dětem škodí.

Lev

Lvi milují pozornost, a chtějí být středem vesmíru. Proto ani jako rodiče neváhají získat to nejlepší, co jim pomůže vyniknout. Totéž ovšem chtějí i pro své potomky. Rádi je rozmazlují vším drahým a originálním. Lví rodiče věří, že dětem by se v životě nemělo nic odepírat. Proto udělají vše, co je v jejich silách, aby jim zajistili vše, na co si děti ukážou prstem, a to i tehdy, když to vůbec nepotřebují. Není divu, že z takových dětí bývají často rozmazlené bytosti.

Štír

Štíři jsou intenzivní, dynamičtí a laskaví rodiče. Díky tvrdé slupce a měkkému srdci jsou extrémně závislí na dětech a jejich potřebách. Do svých potomků investují naprosto cokoli a zdálo by se, že jsou skvělí rodiče. Což samozřejmě jsou, ale jejich emoce a intenzita můžou vést k přehnanému rozmazlování. Pokud jde o potřeby, přání a sny, rodiče Štíři se nezastaví před ničím. Když je potřeba, jako vrtulník zaletí kamkoli, aby svým dětem splnili každičké přání. To samozřejmě vede k rozmazlenosti dětí a nepokoře.

Nejzlobivější děti zvěrokruhu. S kým budou mít rodiče při výchově nejvíc práce?
Témata: Děti, Horoskopy, Výchova, Rodiče, Štír, Znamení podle horoskopu, Býk, mateřský instinkt, astrologie, Rod, Znamení, Nejlepší způsob, Rodič narození, Rozmazlenost, Úmysl, Dobrý úmysl