Maminka.czŽivoty slavných

Rodinná tragédie herce Christiana Olivera: Jak na Maditu a Annik, které přišly o život s tatínkem, vzpomíná rodina?

Dita Mrázková 9.  1.  2024
Tragická nehoda, při níž herec přišel spolu se svými dvěma dcerami o život, šokovala celý svět. Jen těžko si lze představit, co asi prožívá Christianova bývalá manželka a maminka holčiček. Emotivní prohlášení pozůstalé rodiny odhaluje nejen to, co zesnulé dívky spojovalo...

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Herec Christian Francis Oliver prorazil jako herec nejen ve svém rodném Německu, ale objevil se i po boku takových hollywoodských hvězd, jako jsou Tom Cruise, Kenneth Branagh, Cate Blanchett nebo George Clooney. Nejvíc se dostal do povědomí díky seriálu Kobra 11 či hollywoodskému kasovnímu trháku Valkýra. V posledních letech se živil i jako realitní makléř.

Se cvičitelkou pilates Jessikou Klepser tvořil manželský pár od roku 2010, narodily se jim dcerky Madita (2011) a Annik (2013). Po deseti letech se ale jejich cesty rozešly a manželé se rozvedli.

Když herec nedávno sdílel na svém Instagramu rodinnou momentku z dovolené v Karibiku s přáním všeho dobrého do nového roku, netušil, že si ho užije jen pouhé čtyři dny...

V neděli 4. ledna chtěl dcerám dopřát vyhlídkový let nad ostrovy, kde pobývali. Sportovní letadlo se ale dostalo do problémů a po pádu do moře explodovalo. Na palubě byl kromě herce a jeho dcer jen pilot. Nikdo z nich nehodu nepřežil.

Pozůstalá rodina vydala prohlášení, v němž veřejnost pomocí on-line kampaně GoFundMe zároveň žádá o příspěvek na pokrytí nákladů na pohřby a repatriaci těl. 

"Jsme hluboce zarmouceni tragickou leteckou nehodou, která se stala 4. ledna 2024 a při níž přišli o život naši milovaní členové rodiny. Sestry Madita a Annik a jejich otec Christian se vraceli z dovolené v Karibiku, když jednomotorové letadlo, ve kterém cestovali, mělo poruchu motoru a spadlo do oceánu. Všichni cestující v malém letadle bohužel nepřežili.

Madita, energická žákyně 7. třídy Střední školy Louise Armstronga, byla známá svým živým duchem a vynikala ve studiu, tanci, zpěvu a divadelních představeních.

Annik, žákyně 4. třídy Základní školy Wonderland Ave, byla ceněna pro své jemné, ale silné chování. Vždycky byla první, kdo nabídl vlídné slovo nebo utěšující objetí. Mezi její vášně patřil basketbal, plavání a různé formy umění....

Klepněte pro větší obrázek

Hluboké pouto, nakažlivý smích a dobrodružný duch, které Madita a Annik sdílely, nám budou hluboce chybět. Dívky přežila jejich oddaná matka Jessica Klepser. Zanechaly po sobě také prarodiče, několik tet, strýců a bratranců v Německu.

Christiana, herce a realitního agenta s širokou základnou přátel po celém světě, přežila Jessica, také jeho rodiče a sestra v Německu. Jeho ztrátu budou hluboce prožívat všichni, kdo ho znali. Prosíme, abyste v této těžké chvíli respektovali přání rodiny o zachování soukromí..."

Smutné výročí čtyřnásobného táty Kobeho Bryanta, který tragicky zahynul i se svou dcerou. Co pro své holky udělal?

VIDEO: Záběry z nehody vrtulníku, při níž přišli o život basketbalista Kobe Bryant

Témata: Láska a vztahy, Slavní tatínci, Rodina, Životy slavných, Rodina a vztahy, Instagram, Celebrity, Dcera, tatínek, Herec, Otec, Smrt, Tragédie, Emoce, osud, Hollywood, Smrt dítěte, Seriál, Dcery, tragická smrt, George Clooney, letadlo, Christian Oliver, Kobe Bryant, Kobra 11