Maminka.czPředškolák: 5 až 6 let

Rodinné odpoledne se Čtyřlístkem

redakce 31.  8.  2012
Rodinné odpoledne se Čtyřlístkem
Myšpulín, Fifinka, Bobík a Pinďa zvou děti i jejich rodiče na sportovně-zábavné rodinné odpoledne v projektu Central Park Praha. Kromě hlavních hrdinů populárního kresleného časopisu Čtyřlístek čeká na návštěvníky bohatý doprovodný program plný soutěží, her, golfu, módy i občerstvení.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Rodinné odpoledne se koná v sobotu 8. září od 12 do 18 hodin v parku rezidenčního projektu Central Park Praha na Žižkově. Nebude chybět jízda na elektrokoloběžkách či vozítkách Segway, střelba na terč, opičí dráha, karikaturista ani skákací hrad či trampolína. Děti i jejich rodiče mohou změřit síly i v golfových disciplínách – chippování a puttovacím slalomu.

Každé dítě, které se zúčastní soutěží a navštíví originální stan Čtyřlístku, obdrží dárek. Dospělí si mohou prohlédnout byty v projektu, včetně zařízených vzorových a luxusního penthousu ve 13. patře. Jistě ocení i doprovodný program v podobě golfové módní přehlídky. Hravá kolekce návrhářky Kamily Vodochodské je určena pro náročné ženy a muže, kteří kladou důraz na eleganci, kvalitní zpracování a špičkové materiály.

Akce se koná na adrese: Central Park Praha, Budova B1, Pitterova 2855/13, Praha 3 - Žižkov

Témata: Kam s dětmi, Maminka cestuje, Segway, Odpoledne, Kvalitní zpracování, Rod

Video