Maminka.czSlavní tatínci

Rodinné trampoty herce a pětinásobného táty Hugha Granta (63): Jsem zavalen dětmi a jsem na ně příliš starý!

Dita Mrázková 24.  12.  2023
Britský idol je známý tím, že si až notoricky chrání své soukromí. U příležitosti uvedení svého posledního filmu však něco málo o své rodině prozradil. A to by nebyl Hugh, aby to neokořenil něčím opravdu hodně peprným...

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Charismatický herec, který exceloval ve filmech jako Čtyři svatby a jeden pohřeb, Notting Hill, Láska nebeská a ve spoustě dalších, se v podstatě celý život soustředil výhradně jen na svou kariéru. Jeho poslední rolí je jeden z Oompa Loompas – tedy postavička z filmu Wonka, který volně navazuje na kasovní trhák Karlík a továrna na čokoládu. 

VIDEO: WONKA: ČOKOLÁDOVÁ UDÁLOST ROKU A LETOŠNÍ VÁNOČNÍ HIT

Poprvé se stal Hugh otcem po padesátce, kdy se mu narodila dcera Tabitha (12). Její matkou je Číňanka Tinglan Hong, se kterou herec prožil krátký románek. "Nemůžu předstírat, že to nebylo trochu překvapení, ale velmi milé překvapení. Všichni měli pravdu, když celé ty roky říkali: 'Hughu, proč nemáš nějaké děti?' Opravdu vám to změní život," přiznal v rozhovoru moderátorce Ellen DeGeneres.

Klepněte pro větší obrázek

Rok poté, co se Tabitha narodila, se stal Hugh otcem podruhé, respektive potřetí. Se švédskou televizní producentkou Annou Eberstein počal syna Johna (11). Ve stejnou dobu se ale potají znovu stýkal s Tinglan, která rok po narození jejich společné dcery otěhotněla podruhé. Jejich druhé dítě – syn Felix (11) – se narodilo o pouhé tři měsíce později než John. Britský lamač srdcí tak čekal dvě děti se dvěma ženami v jednom roce. 

Nakonec se ale rozhodl usadit se po boku Anny, se kterou má ještě další dvě dcery (8 a 5), jejichž jména pár tají. 

Klepněte pro větší obrázek

Jeho bývalá partnerka herečka Elizabeth Hurley, se kterou žil třináct let, na adresu svého expartnera řekla, že Hugh je okouzlující táta i po padesátce a že ho jeho děti velmi změnily. 

A co na rodičovskou roli říká sám herec? "Každý, kdo má malé děti, by pravděpodobně souhlasil s tím, že je to nejhorší a zároveň nejlepší období v životě. Ze dne na den, když s kocovinou šlapete doma na další rozbitou hračku, je to prostě hrozné. Na stará kolena jsem zavalen dětmi a jsem na ně příliš starý. Ale mít rodinu je zatraceně hezké!" prozradil pro magazín People.

Hvězda Devadesátek Bořek Slezáček: Jsem náladový táta. A u synů si to někdy žehlím různými úplatky

Témata: Slavní rodiče, Láska a vztahy, Slavní tatínci, Mateřství, Rodina, Rodičovství, Životy slavných, Rodina a vztahy, Výchova, Celebrity, Syn, Dcera, Otec, tatínek, Herec, Otcové, Hollywood, film, filmová role, idol, role, Hugh Grant, Wonka, Filmová novinka, Premiéra