Maminka.czHoroskopy

Rodinný horoskop 2023: Berany čeká odloučení od rodiny, Býky domácí idyla, Blíženci si finančně polepší, Raci ocení čas bez dětí

Dita Mrázková 15.  1.  2023
Jak si povedou v letošním roce první čtyři znamení zvěrokruhu? Čeho by se jejich zrozenci měli vyvarovat, aby jim to (nejen) doma klapalo? V prvním díle odtajníme předpověď pro Berany, Býky, Blížence a Raky.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Beran

Klepněte pro větší obrázek

Berani budou v tomto roce zaneprázdněni prací a nebudou se moct věnovat rodině tak, jak by si představovali. Je také možné, že se kvůli pracovním povinnostem budou na čas muset od rodiny odstěhovat. Tato situace bude pro ně samotné i pro jejich rodinu obtížná, v polovině roku se ale konstelace hvězd zlepší. Je potřeba víc kontrolovat rodinný rozpočet, hrozí totiž menší finanční krize. Berani by se neměli nechat vyprovokovat ani partnerem, ani dětmi, zbytečný stres totiž může vyvolat zdravotní komplikace. Pozor na někoho třetího, kdo může narušit vztah.

VIDEO: HOROSKOP: ZDRAVÍ PRO ROK 2023


Býk

Klepněte pro větší obrázek

Rodinný život Býků bude obdařen dobrými zprávami. Jejich prioritou bude na začátku roku rodina. Celou svou pozornost nyní budou věnovat rodinnému štěstí. Navzdory psychickému tlaku vynaloží veškeré úsilí, aby rodina byla šťastná. V období od dubna do srpna by mohlo dojít k větším konfliktům v domácnosti a mohli by pociťovat větší úzkost kvůli zdravotním problémům blízké osoby. Podtrženo sečteno, Býky čeká zasloužené a dlouho očekávané idylické prostředí v kruhu rodinném!


Blíženci

Klepněte pro větší obrázek

Tento rok bude pro Blížence příznivý, a to především kvůli tomu, že v rodině ubude stresů. Začátek roku se sice může nést v duchu možných nedorozumění s příbuznými a může dojít i k neočekávané hádce s drahou polovičkou, obojí ale nebude mít dlouhého trvání. Mezi členy rodiny bude po této menší bouřce panovat harmonie. Pozor na majetkový spor, který může narušit harmonii v rodinných vztazích. Blíženci by si letos měli přijít i na zvýšení platu, což konečně uleví jejich poněkud omezenému rodinnému rozpočtu.


Rak

Klepněte pro větší obrázek

Pro osoby narozené ve znamení Raka bude tento rok plný vzestupů a pádů. Je možné, že od zimy až do jara budou v rodinném životě zažívat konflikty, což může přivodit poměrně velký psychický stres. První čtvrtletí nebude příznivé pro lásku a vztahy kvůli pracovnímu vytížení a taky negativním myšlenkám. Raci by neměli obviňovat partnera z jeho chyb a měli by se pokusit trávit víc času bez dětí. Ocení to nejen oni, ale především jejich potomci. Příznivější bude pro Raky podle hvězd až podzim. Horoskop předpovídá, že rodina už nebude mít žádné větší potíže se vzájemným soužitím, nejpříznivější bude závěr roku.


HOROSKOP: Blíženci vyskakují z kočárku, Raci potřebují neustálou pozornost. Co všechno o vašich dětech prozradí hvězdy?
Témata: Láska a vztahy, Rodina, Mateřství, Rodina a vztahy, Horoskopy, Rodičovství, Znamení podle horoskopu, Beran, Býk, Rak, povaha, Blíženec, astrologie, Lev, Blíženci, Odloučení, Znamení zvěrokruhu, Začátek roku, Idyla, Horoskop, RAC

Video