Maminka.czHoroskopy

Rodinný horoskop 2023: Střelci pozor na hádky, Kozorozi na napětí, Vodnářům pomůže cestování, Ryby čeká štěstí

Dita Mrázková 22.  1.  2023
Jak si povedou v letošním roce další ze znamení zvěrokruhu? Čeho by se jejich zrozenci měli vyvarovat, aby jim to (nejen) doma klapalo? V posledním díle odtajníme předpověď pro Střelce, Kozorohy, Vodnáře a Ryby.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Střelec

Klepněte pro větší obrázek

Podle rodinného horoskopu budou lidé ve znamení Střelce letos o rodinném životě hodně přemýšlet. Stresové situace doma budou zvládat víc než kdykoliv jindy. Od případných finančních problémů může ulevit nezištná pomoc od některého z rodinných příslušníků. Střelci by měli dbát především na to, aby ve vztahu s partnerem nedocházelo k častým výkyvům, respektive vzestupům a pádům. Na jaře hrozí zdravotní komplikace, podzim se už ponese na vlně rodinného štěstí a klidu.

VIDEO: RODIČ PODLE ZNAMENÍ


Kozoroh

Klepněte pro větší obrázek

Pro Kozorohy by mohl být rok 2023 velmi progresivní. Nebudou muset řešit finanční problémy, které je doposud trápily, jen je potřeba být v oblasti peněz ostražitý, protože může dojít k podvodu nebo zneužití od cizího člověka. Kozorozi mohou na začátku roku cítit jisté napětí v rodinném životě, ale půjde naštěstí jen o dobu přechodnou. Vyvarovat by se měli i jistého flegmatismu v oblasti svého zdraví, protože by mohl způsobit problémy. V milostném životě je čeká příjemné osvěžení. 


Vodnář

Klepněte pro větší obrázek

Rodinný horoskop na rok 2023 předpovídá, že Vodnáři mohou mít na začátku roku určité potíže v rodinných vztazích, rodinný a partnerský život bude zažívat napětí a konflikty. Členové rodiny nebudou schopni efektivně komunikovat kvůli nedostatku harmonie, což může negativně ovlivnit celou rodinu. Fyzické přetěžování by u Vodnářů mohlo vést k velkému úbytku energie ve všech sférách, hodně pomůže změna prostředí a časté procházky či výlety s celou rodinou. Čeká je také nečekaný výdělek a vylepšení finanční situace.


Ryby

Klepněte pro větší obrázek

Podle rodinného horoskopu na rok 2023 čeká Ryby víc šťastných chvil v kruhu rodinném než kterékoliv jiné znamení zvěrokruhu. Pozor na neopatrný přístup a jisté požitkářství, které můžou dostat rodinu do potíží. Na jaře může kvůli absenci komunikace dojít ke ztrátě vzájemného porozumění, a pokud nedojde k nápravě, tedy nalezení cesty, jak spolu zase mluvit, může se tento stres projevit na zdraví. Hvězdy doporučují zachovat v tomto období klid a trpělivost. Po této kratší rodinné kolizi už nehrozí žádné další ohrožení rodinného štěstí.

Témata: Zdraví, Děti, Láska a vztahy, Rodina, Rodina a vztahy, Horoskopy, Znamení podle horoskopu, Charakter, astrologie, Vodnář, Ryby, Kozoroh, Střelec, Cestování, Znamení zvěrokruhu, Ryba, Horoskop, Vodnářům, Napětí, Štěstí, Zdraví na Heureka.cz
Mohlo by vás zajímat
Neuvěřitelné – tahle holčička se narodila přeložená napůl!
len
Kuriozita
Pobuřující a zvrhlé? Nikoli, takhle se vychovávalo za dob našich prababiček. Neuvěřitelné fotografie jsou důkazem!
Mrázková Dita
Retro
Naučte se mluvit řečí vašeho batolete. Dětská psycholožka poradí, jak na to
Brožová Lenka
Vzdor
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
Do baletu dejte klidně už malé dítě. Co se naučí v baletním kroužku a na co dát při výběru pozor?
Brožová Lenka
Děti a sport
Intimní partie dětí: Přetahovat, nebo nepřetahovat předkožku u chlapečků? A jak na srůsty u holčiček? Poradí dětská uroložka
Láchová Michaela
Zdraví
Největší těhotenská bříška ve své přirozenosti. Tyto mámy za ně sklidily obdiv i urážky. A to, světe div se, i od žen!
Mrázková Dita
Těhotenství
Porod v detailu a bez příkras. Podívejte se na 102 snímků, které vás ohromí svou krásou i syrovostí
Stöckbauerová Vanda
Galerie
Máma dvojčat a trojčat: Jsem unavená, chybí mi randění s mým mužem. S pěti dětmi je to sakra těžké, ale my se nedáme!
Mrázková Dita
Kuriozita