Maminka.czHoroskopy

Rodinný horoskop na rok 2024. Koho čeká úspěšné období, kdo se dočká přírůstku a koho čeká stěhování?

aši inf 9.  12.  2023
Chcete se dozvědět, co vaší rodině a dětem předpovídají hvězdy na nový rok? Pořádně se začtěte a zjistěte, jaké různé aspekty vašeho rodinného života vás čekají. Stěhování, povýšení, nebo naopak problémy v rodině?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Rodinný horoskop na rok 2024 můžete použít jako jakousi příručku, abyste mohli předejít zbytečným bojům nebo abyste našli řešení a nápravu nevyhnutelných okolností. Co přinese nový rok jednotlivým znamením? 

VIDEO: Miminka podle znamení

Beran

Začátek roku bude pro rodinu Berana velmi příznivý. Díky pozici Jupiteru a Saturnu by měla ve vaší rodině vládnout mírumilovná a příjemná atmosféra. Všichni členové rodiny by měli spolupracovat a to včetně rodičů. Může dojít ke změně ve vašem chování a způsobu komunikace s dětmi, což povede k úspěchu. Máte-li děti, očekávejte velký pokrok. Očekávejte příznivé podmínky pro pokrok v oblasti vzdělávání. Máte-li potomka, který je dospělý, můžete se těšit na radostnou událost v podobě svatby nebo vnoučete.

Býk

Rodinný a dětský horoskop Býkům na rok 2024 předpovídá, že se možná přestěhujete nebo se dostanete na jiná místa, která vám otevřou obzory. Možná se rodina rozšíří o dalšího člena. A dokonce nějakého z úplně jiného konce světa. Obecně by se ve vaší rodině měl zlepšit pocit pohody i celkové vztahy. Pokud jste přemýšleli o stěhování, můžete jej v novém roce realizovat. Rok 2024 by měl být inspirativní i pro vaše děti a povzbudit je v plnění jejich snů. Posun očekávejte i v kariéře.

Blíženci

Začátek roku se nebude vyvíjet úplně nejlépe, ale nebojte se, brzo to pomine a vše se rozjede správným směrem. Někomu vrátíte odvahu a jiným dobrou náladu. Vezmete věci do svých rukou a bude se vám dařit. Mars ve vašem znamení vás bude vybízet k obnovení fyzické aktivity. Dejte si pozor na sliby nebo rozhodnutí, které by vás dostaly do špatného světla, zejména u dětí. Po celý rok ale budete cítit podporu rodiny. Máte-li děti, budete se z nich radovat a získáte si u nich respekt.

Dědečkové podle horoskopu. Kdo se bude s vnoučaty mazlit, chodit na výstavy nebo je bude doučovat matematiku?

Rak

V novém roce budou hvězdy příznivě nakloněny vašemu vztahu. Pokud je mezi vámi nějaké napětí, budete muset omezit vaši impulzivitu, jinak to nemusí dopadnout dobře. Nový rok bude dobrý i na to, abyste se odreagovali od rodinných závazků a udělali si společné volno jen sami dva. Nedovolte, aby práce letos zasahovala do vaší lásky nebo manželství, protože kolem číhají potíže. Pokud jde o děti, neměli byste zažít žádné zvláštní překvapení.

Lev

Rodinný život bude plný smíšených emocí. Musíte si dávat pozor na své sociální interakce. A neměli byste to přehánět ve svých reakcích na konflikty. Mars vám pomůže zůstat v dobré kondici, což se projeví především ve vztahu k vašim ratolestem. Věnujte více času rodině a dětem, abyste zažívali více radosti a blízkosti, a také abyste překonali nedorozumění.

Panna

Očekávejte dobré zdraví i příznivé partnerské vztahy. Budete mít spoustu energie. V novém roce ale musíte přijmout věci takové, jaké jsou, a neměli byste se snažit být dokonalí. Ve vašem životě budou mít taky významnější roli další členové širší rodiny a s některými si vytvoříte silnější vazby. Alespoň jeden z nich vám přinese štěstí. Obecně máte letos zvláštní roli: povzbuzovat ostatní, aby se zdokonalovali a byli nejlepší. Šiřte optimismus a nadšení. Vaše rodina taky může očekávat finanční zisk, možná vás čeká dědictví. Více se taky zapojíte do života svých dětí a díky tomu zažijete obrovský osobní růst.

Nejzlobivější děti zvěrokruhu. S kým budou mít rodiče při výchově nejvíc práce?

Váhy

V roce 2024, zejména do března 2024, budete cítit velkou podporu rodiny nebo sousedů. Vztahy s rodinou nebo v komunitě by se měly zlepšit a vy se díky tomu budete cítit dobře. Někteří budou mít nutkání vylepšit svůj domov a vyšperkovat prostředí, v němž žijí, aby bylo atraktivnější. V novém roce vás taky čeká příležitost pořídit si výhodně nemovitost, protože můžete očekávat dědictví. Děti budou milejší a budete s nimi mít méně starostí.

Štír

Nový rok bude pro vaši rodinu příznivý. Vlivem Jupiteru a Saturnu dojde k rozvoji a růstu zejména pracovních schopností. Získáte si respekt nadřízených, což se může projevit zvýšením platu. To samozřejmě ocení váš protějšek a celá rodina. Pozor si dávejte na zdraví, zejména své partnerky nebo partnera. Vyhýbejte se hádkám. Od dubna už ale bude atmosféra v rodině velmi příznivá. Tento rok se ponese ve znamení vzdělání dětí a zlepšení vzájemných vztahů mezi rodiči a dětmi.

Střelec

V novém roce by mohl váš rodinný život materiálně expandovat prostřednictvím různých partnerství. Horoskop vám předpovídá, že vás čekají neobvyklé zážitky, které vás naučí spoustu nových věcí. Překvapení vám mohou připravit potomci. Váš partnerský vztah se může dostat ze zajetých kolejí a vdechne nový vítr do rodinné rutiny. Buďte ve střehu, protože musíte být flexibilní, abyste dokázali včas a správně reagovat. Rok 2024 bude rokem, kdy se může vaše rodina rozrůst o další dítě. Můžete taky očekávat pozitivní změny v podnikání, případně na vás bude čekat zajímavá pracovní nabídka.

Nejcitlivější a nejzranitelnější děti zvěrokruhu. Které dítě si všechno bere k srdci a trápí se, když na něj zvýšíte hlas?

Kozoroh

V novém roce máte hvězdy na vaší straně, takže se mohou splnit všechna vaše přání. Budete si jako rodina více užívat. Aby se ale všechny změny mohly uskutečnit, musíte počkat na druhou polovinu roku, nejvíce štěstí vás čeká mezi červnem a červencem 2024. Budete ve vrcholné kondici a jako rodina nebudete zažívat téměř žádné stresující záležitosti. Rodiče by ale měli myslet hodně i na sebe a věnovat se jen sami sobě. Malá procházka, wellness, to všechno vám dodá energii pro zvládání rodiny a dětí.

Vodnář

Rok 2024 pro vás bude z pohledu rodiny a dětí mírně příznivý. Začátkem roku se nebudete moci věnovat intenzivněji členům rodiny kvůli různým nečekaným událostem. Budete muset věnovat zvláštní pozornost zdraví vašeho partnera. Nový rok bude úspěšný i pro vaše děti. Máte-li jen jednoho potomka, nastane velmi příznivá doba pro druhé dítě. Pozor po 14. září, kdy vaši rodinu, zejména děti, může postihnout nějaká nemoc nebo nehoda. Proto buďte v této době extrémně opatrní.

Ryby

Nový rok bude pro vás a vaši rodinu příznivý. Získáte také velkou podporu od svých sourozenců a dalších příbuzných. Od dubna do září buďte ostražití, pokud jde o rodinnou atmosféru. Ale potom se vše vrátí do starých kolejí. Očekávat můžete i zvýšení společenské prestiže a budete se často účastnit společenských aktivit. Pokud jde o děti, očekávejte u nich velký pokrok. Pokud jste novomanželé, je možné, že se brzo stanete rodiči.

Témata: Rodina, Horoskopy, astrologie, Znamení podle horoskopu, Štír, Býk, Lev, Rak, Vodnář, Ryby, Blíženci, Beran, stěhování, Panna, váhy, Střelec, Kozoroh, Znamení, Úspěšné období, Děti, Mars, Vztah, Horoskop, Saturn, Nový rok