Rodinný oddych v Hajdúszoboszló

V Hajdúszoboszló, hlavním lázeňském městě maďarské Velké nížiny, si může odpočinout a strávit volný čas celá rodina v každém ročním období.
Komerční článek
18. 1. 2016

V lázeňském komplexu si mohou členové starší generace  užívat blahodárné účinky léčivé termální vody, mladší mohou dobíjet energií své tělo i duši pomocí wellness služeb, ale největší zábavu si rozhodně užijí děti.

Kryté zážitkové lázně Aqua-Palace

Hlavní atrakcí maďarského lázeňského města Hajdúszoboszló je největší lázeňský komplex Evropy, jehož součástí jsou i kryté zážitkové lázně Aqua-Palace. V pěkné moderní budově očekává hosty ve třech patrech velké množství wellness a fitness služeb, které skvěle doplňují koupání v bazénech a pobyty v saunách. Aqua-Palace Hajdúszoboszló je doslova ideálním místem k odpočinku, regeneraci a zábavě každé generace.

Věděli jste, že kryté zážitkové lázně Aqua-Palace očekávají své hosty ve třech patrech  celkem s 20 bazény?

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Dětský svět v Aqua-Palace

V Aqua-Palace jsme zařídili celé patro pro rodiny s dětmi. V prvním patře komplexu, který se nazývá Aqua-Palace Dětský svět, najdou malí i velcí návštěvníci služby a programy podle svých představ. Jsou zde bazénky pro batolata, pro plavání kojenců, perličkové a rodinné bazény, dětské skluzavky, herna pro děti, odpočinková místnost na kojení a přebalování a společenské prostory.  

Věděli-jste, že v přízemí Vodního světa Aqua-Palace najdete rodinný tobogán, kde můžete šplouchnout do vody společně se svými dětmi?

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Programy pro maminky a miminka

V Dětském světě si užijí děti a rodiče nejen vodní radovánky, ale i dětské animační programy a v jejich rámci hlavně rukodílničky, které se konají každý pátek a sobotu v sále uzpůsobeném pro tento účel. Během celého dne si mohou děti užívat pohyb a dobrou zábavu ve skákacím hradu. Kromě vodních a pohybových zážitků mají děti možnost hrát si a odpočinout ve volnočasovém sále a herně, kde mohou strávit celý den. Nejmenším nabízíme plavání kojenců a masáž pro batolata.

Věděli-jste, že v krytém zážitkovém areálu organizujeme 3x týdně (v pondělí, středu a pátek) plavání pro kojence? 

Mohlo by vás zajímat
Tipy na vánoční dárky pro miminka od narození do šesti měsíců
Maminka vydává pohádkovou knížku plnou krásných ilustrací Pohádky od Maminky
Gelové kapsle na praní do děských rukou nepatří. Děti nevidí rozdíl
Chodí k vašim dětem zoubková víla? Děti milují fantazii a imaginaci

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu