Maminka.czSlavní tatínci

Rodinný život zpěváka a čtyřnásobného táty Michaela Bublého: Jeho malý syn vyhrál boj s rakovinou

Dita Mrázková 10.  9.  2023
Kanadský zpěvák a držitel několika cen Grammy na své ženě Luisaně obdivuje její svobodomyslnost. Rodiče celkem čtyř dětí si ale myslí, že díky odlišným povahám podědili jejich potomci krásný mix obojího. Jací jsou, co je baví a čeho si jejich táta považuje nejvíc?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Michael a Luisana se starají o syna Noaha (10), Eliase (5), dceru Vidu (5) a ročního benjamínka – dcerku Cielo.

Jejich táta pochází z Kanady a říká o sobě, že je hodně konzervativní a snaží se žít spořádaný život. Maminka je původem z Argentiny a Michael na ní obdivuje především její svobodomyslnost. "Argentinci jsou mnohem svobodnější a žijí tak nějak uvolněněji. Zpočátku pro mě bylo těžké se s tím vyrovnat, ale líbí se mi, jak krásně bezstarostná moje žena je," nechal se slyšet. 

VIDEO: VYSTOUPENÍ ZPĚVÁKA MICHAELA BUBLÉ V PRAZE

Luisanu, která je herečka a modelka, prý zase baví pozorovat, jak krásně jsou jejich děti namixované. "Vzaly si z našich světů to nejlepší!"

Na Instagramu nechal sexy zpěvák nahlédnout své fanoušky pod pokličku rodinného soužití hned několikrát. Sdílel videa ze svých návratů z koncertů i vyznání, že rodina je jeho největší štěstí. A že ví, o čem mluví. 

Klepněte pro větší obrázek

Když byly jeho prvorozenému synovi tři roky, byla mu diagnostikována rakovina. Rodiče ihned přerušili své kariéry, jen aby Noahovi byli nablízku při jeho dlouhé léčbě. "Nejhorší možná věc, kterou může rodič slyšet. Byl bych radši, kdybych onemocněl já," nechal se tehdy slyšet zdrcený táta.

Po roce a půl léčby Noah svou velkou bitvu vyhrál a byl propuštěn z nemocnice. "Nepřeji takovou bolest žádné lidské bytosti, ale cítím, že když opravdu trpíte, když opravdu cítíte strach a ztrátu, umožňuje vám to žít hlubší život," svěřil se Michael magazínu People.

 
Klepněte pro větší obrázek

Noah jde dnes ve šlépějích svého tatínka, který jeho lásku k hudbě okomentoval dalším vyznáním. "Má ve svých malých prstech víc talentu, než mám já v celém těle!" reagoval na synovu hru na klavír.

O svém druhém synovi Elim, jak mu rodiče říkají, mluví jako o milovníku marvelovských superhrdinů a malém filozofovi. "Když jsme synům oznamovali, že čekáme třetí děťátko a bude to holčička, Eli se rozčíleně zeptal, proč jsme ho nepřizvali k tomu, když jsme to miminko vyráběli..."

Onomu miminku je dnes pět let a je samozřejmě tátovou princeznou. "Je to jako držet v náručí svou malou ženu. Vida je stejně krásná, má stejné oči a usmívá se úplně stejně jako její maminka," rozplýval se pár dnů po narození dcerky Michael. 

Klepněte pro větší obrázek

Nejmladšímu ze zpěvákových potomků je teprve rok a podle slov Luisany je i jejich posledním. Hrdý táta sdílel před pár dny při příležitosti dceřiných 1. narozenin další z vyznání. 

"Je úžasné, jak jednoho dne někdo přijde do vašeho života a už si nedokážete představit, jak jste bez něj mohli žít. Všechno nejlepší k 1. narozeninám, Cielito," napsal hudebník na Instagramu. Tenhle táta, jak vidno, má své priority jasně dané. Hvězdná kariéra je sice fajn, rodina je ale nadevše...

Čekáme další Baldwinito, šokoval herec Alec Baldwin s manželkou. V pořadí sedmý potomek se jim narodí letos na podzim
Témata: Děti, Láska a vztahy, Galerie, Rodičovství, Slavní tatínci, Rodina, Životy slavných, Instagram, Rodiče, Celebrity, Syn, Otcové, tatínek, Otec, Nejen pro tatínky, zpěvák, ikona, Rakovina, Michael Buble, Kanada, Noah, Vid, Michael Bublé, Grammy Awards, People
Mohlo by vás zajímat