Maminka.czPrezentace klienta

Rohlik.cz představuje novou privátní značku Kitchin, bez které se neobejde žádné domácí vaření

Reklama 24.  5.  2023
Internetový prodejce potravin Rohlik.cz přichází se svou novou privátní značkou Kitchin. Ta přináší do českých kuchyní kvalitní základní suroviny pro vaření, u kterých jsou ceny nastaveny na úroveň diskontních řetězců. Proto představuje jasnou volbu pro zákazníky, kteří se snaží při svých nákupech chytře ušetřit. Kitchin tak kombinuje kvalitních surovin pro vaření a nejlepší ceny.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Prvních dvacet produktů je už  v prodeji a další budou brzy následovat. Zákazníci si mohou již nyní koupit různé druhy těstovin, ghee, kokosový olej a konzervovanou zeleninu, zejména luštěniny nebo rajčatové produkty. Kromě standardní konvenční kvality je v nabídce také celá řada produktů s certifikací BIO. Aktuální nabídku produktů privátní značky Kitchin najdete zde.

A to není vše, v létě doplní Rohlík značku Kitchin o další produkty, zejména o konzervované ovoce, tuňáky nebo kokosová mléka - ta oživí například doma připravované pokrmy v asijském stylu. Značka Kitchin se bude i nadále rozšiřovat a v krátké době nabídne bezkonkurenční výběr kvalitních surovin na vaření. Aby Rohlik nabídnul zákazníkům vždy tu nejlepší cenu, jsou ceny produktů Kitchin každý den kontrolovány a srovnány s konkurencí včetně diskontních řetězců.

Proč si koupit Kitchin produkty? 

Rohlík startuje s nabídkou těstovin v různých tvarech, které jsou vyrobené podle tradiční receptury z kvalitní tvrdé pšenice přímo v Itálii. Penne a fusilli jsou navíc k dispozici také jako celozrnné s bio certifikací. Za zmínku dálé stojí určitě krájená nebo celá loupaná rajčata, která dozrála v Itálii, aby měla harmonicky sladkou chuť, kterou zákazník od tohoto produktu přesně očekává.

Značka Kitchin ale není pouze o autentických italských produktech. Nabízí  také alternativu pro klasické rostlinné oleje. Kitchin přepuštěné máslo ghee je ideální pro vaření při vysokých teplotách a každému pokrmu dodá lahodnou máslovu chuť. Je vyrobené z mléka bez umělých dochucovadel, barviv a aromat. Při výrobě je máslo pomalu filtrované, díky čemuž je umožněno odpaření vody a pěny. Tímto procesem vznikne žluté ghee s máslovou, lehce nasládlou chutí. Zároveň je díky tomu zbaveno laktózy a kaseinu, takže je ideální pro všechny druhy vaření a použití. Kitchin ghee se tedy díky svým vlastnostem nepřipaluje.

Brzy bude portfolio doplněno o tuňákové konzervy v nejvyšší kvalitě. Ta zaručuje, že konzerva bude obsahovat celý plátek tuňáka, který je tvořen jediným kusem a nebude tedy obsahovat žádnou drť nebo pastu. Kromě nejlepšího poměru ceny a kvality mají vybrané tuňákové konzervy řady Kitchin certifikaci MSC, Dolphin Safe a FAD Free Fishing. To je zárukou udržitelnosti a ohleduplnosti k mořské biodiverzitě.

Privátní značky na Rohlíku

„Naším záměrem je pokračovat v rozšiřování privátních značek, a nabídnout tak zákazníkům to nejlepší za ty nejlepší ceny. Doplňujeme tak sortiment produktů, který nese označení “Value for money” a zákazníci jej lehce poznají podle fajfky u názvu značky. Na ceny dohlížíme obecně, v Rohlíku každý den monitorujeme ceny produktů a srovnáváme je s konkurencí. A u 14 základních produktů jsme navíc ceny zastropovali, abychom je měli opravdu nejvýhodnější na trhu,” říká ředitel Rohlíku Martin Beháň s tím, že v Rohlíku věří, že každý by měl mít přístup ke kvalitnímu zboží na vaření pro celou rodinu a nemusel by se obávat, že mu to udělá díru do rozpočtu.

Témata: Prezentace klienta, Reklama, Nákupy
Mohlo by vás zajímat