Römer King II LS, správné rozhodnutí

Komerční článek
28. 10. 2014
Plánujete zodpovědný nákup autosedačky? Je dobré si ujasnit, co od autosedačky očekáváte a především se seznámit se základními pravidly bezpečnosti a jak je to s umístěním autosedačky ve vozidle. Statistiky autonehod dokazují, že nejhorší situace vznikají v případech nevhodné autosedačky, dítě není připoutáno nebo je autosedačka umístěna na místě, kde není vypnut airbag.

Jaké místo je nejvhodnější?

Jak ukládá zákon, řidiči jsou povinni přepravovat dítě, jehož tělesná hmotnost nepřevyšuje 36kg a tělesná výška nepřevyšuje 150 cm, pouze v autosedačce, která odpovídá jeho tělesným rozměrům a hmotnosti. Nejvhodnější místo pro umístění autosedačky je z hlediska bezpečnosti i praktičnosti na místě vzadu za spolujezdcem. Stejně tak vystupování a nastupování na straně chodníku je bezpečnější.

Jak vybrat správnou autosedačku?

Správnému výběru autosedačky je důležité věnovat čas a promyslet, jaký typ je vhodný právě do vašeho  automobilu a jaké požadavky by měla splňovat. Pokud se ve velkém množství nabízených výrobků nevyznáte, obraťte se na odborníky, kteří dokáží poradit v jakékoli situaci. Česká rodinná společnost Baby Direkt, specializující se na prodej kompletního sortimentu pro děti, nabízí rozličné druhy autosedaček. Novinkou v nabídce je autosedačka RÖMER KING II LS od jednoho z nejkvalitnějších výrobců autosedaček na celém trhu, společnosti BRITAX RÖMER.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek 
Zdroj: BRITAX RÖMER

Dětská autosedačka RÖMER KING II LS se umisťuje po směru jízdy a je vhodná pro děti od 9 do 18 kg.  Tato inovativní sedačka představuje maximální bezpečí pro děti, jejichž rodiče nemají automobil s možností ukotvení systému ISOFIX. Výrobce vybavil autosedačku světelným a akustickým indikátorem pásů, který zajistí dítěti bezpečnou a pohodlnou jízdu.

Nový systém, který společnost BRITAX RÖMER navrhla, díky dvojitému cvaknutí a rozsvícené kontrolce rodiče ujistí, že pásy byly správně použity a sedačka je bezpečně připevněna.  Autosedačka je dále vybavena  dalšími důležitými bezpečnostními prvky, které  jsou u této renomované značky standardem. 5-ti bodový bezpečnostní pás se dokonale přizpůsobí velikosti dítěte. Hluboké a měkce polstrované bočnice zajišťují v rámci celé sedačky  pohodlnou a optimální ochranu proti bočnímu nárazu.

Kultovní design umožňuje sklopení sedačky pro snadné směrování bezpečnostního pásu a zajistí tak menší riziko nesprávného zasunutí pásu. To spolu s chytrým, patentovaným napínáním bezpečnostního pásu zajišťuje, že pás není uvolněný a autosedačka je dokonale upevněna v autě. Další informace o produktu a u jakých autorizovaných prodejců ji lze zakoupit, naleznete zde.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek 
Zdroj: BRITAX RÖMER

Mohlo by vás zajímat
Skandál během křtu. Kněz se neudržel a vrazil plačícímu dítěti facku
Jak zastavit krvácení z nosu u dětí a kdy jít raději k lékaři?
Těžký život s děckem! Na tohle vás nepřipraví žádné knihy o rodičovství!
Opravdu vychováváme děti bez předsudků? Zamyslete se nad tím!

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu