Maminka.czDěti a mateřství

Roztomilí plyšáci do mikrovlny – Harmony collection

Existuje snad lepší spojení něčeho roztomilého a navíc praktického, než jsou plyšové postavičky z kolekce Harmony collection? Velmi úspěšná zvířátka nejdříve doplnila série oblíbených soviček a nyní nově i parta tzv. Ponožkáčů. Hřejivá plyš je něco víc než jen plyšová hračka.
Komerční článek
21. 10. 2013
Roztomilí plyšáci do mikrovlny – Harmony collection

Tito plyšáci jsou nejen k pomazlení, ale navíc vás zahřejí jak na duši, tak na těle. Jejich kouzlo tkví v 100% přírodní náplni z lněných semínek provoněných tak oblíbenou a zklidňující levandulí. Stačí je vložit do mikrovlnné trouby a nechat chvilku nahřát. Vydrží pak předávat svoje teplo až dvě hodiny. Každý si přeje pomoci od případné bolesti, nebo se nechat zahřát v chladných dnech. Díky Harmony collectionvás zahřeje váš plyšový mazlíček a to v každém věku.

Nemusí to být nutně jen dárek pro naše nejmenší. Uleví nejen od bolesti svalů, kloubů nebo bříška, ale navíc vám za chladných nocí prohřejí vaši studenou postel. Jsou to vlastně taková plyšová a trendy náhrada starých dobrých termoforů, které by neměly chybět v žádné domácnosti. Vyzkoušejte a vyberte si z celé řady zvířátek třeba právě také novinku z tričko-ponožkového materiálu a nebo sovičku v patchworkovém kabátku. Užijte si skvělý a zasloužený relax a pomazlete si toho svého plyšáka z Harmony collection.


Témata: Děti
Mohlo by vás zajímat
Jak vybrat lyže pro děti? Dbejte na kvalitu a bezpečnost
Poradna: Nákup dárků v eshopech. Jak řešit výměnu zboží?
Tyhle 3 dárky na Vánoce nikomu nekupujte
Nejlepší vánoční cukroví: Klasické linecké, vinné a další recepty

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu