Maminka.czKam s dětmi

S Letní Letnou za cirkusem, divadlem a příjemným posezením

Rozhodujete se, kam jít s dětmi ven za kulturou, zábavou a příjemnou letní atmosférou? Na festivalu Letní Letná, který se koná od 18. srpna do 3. září na tradičním místě v pražských Letenských sadech, máte všechno pěkně pohromadě – po celý den dětská představení, výtvarné a cirkusové dílny, koncerty a divadla pod širým nebem a večer profesionální novocirkusová představení v podání zahraničních hvězd i předních domácích souborů. Mezinárodní festival nového cirkusu a divadla Letní Letná letos slaví kulaté desáté výročí.
16. 8. 2013
S Letní Letnou za cirkusem, divadlem a příjemným posezením

Na co se mohou těšit malí návštěvníci? Dopoledne i odpoledne jsou pro ně připraveny pohádky a dětská představení. Uvidí například Teátr Víti Marčíka, Divadlo ANPU, bublináře Václava Strassera, Divadlo Koňmo, Circus Sacra, kejklíře Vojtu Vrtka a řadu dalších souborů. Děti se také budou moci zapojit do výtvarných a cirkusových dílen,dospělí si pak včer užít velkolepá profesionální novocirkusová představení, koncerty, divadlaa posezení v příjemné kavárně, která se večer změní v pulzující bar.

Sobota 31. srpna proběhne ve znamení Dne s Českým rozhlasem, kdy se malí i velcí mohou těšit mimo jiné na Kašpárka na valníku, novou koncertní šou oblíbeného Kašpárka v rohlíku. Bude uvedena třikrát a přístupná zdarma. V rámci festivalu také proběhne již počtvrté letní festivalová škola pro děti od 6 do 15 let nazvanáLetní Letňák. Děti se formou „příměstského tábora“ učí základům herectví, žonglování, výtvarných a dalších aktivit a na konci festivalu předvedou veřejnosti představení, které v průběhu aktivit secvičily.

Zahájení festivalu obstaráv neděli 18. srpna od 21 hodin zdarma přístupné unikátní představení, při němž pod režijní taktovkou Rosti Nováka spojí své tvořivé síly téměř všichni přední zástupci nového cirkusu u nás.

Všechny informace o programu a vstupenkách najdete na www.letniletna.cz.Témata: Kam s dětmi, Div, Český rozhlas, Let

Mohlo by vás zajímat
Pippa Middleton je těhotná. Miminko se má narodit v říjnu
Cestujete s dětmi do zahraničí? Poradíme vám, jaké cestovní doklady potřebujete
Manželce po porodu zůstala velká nadváha. Nechce s tím nic dělat
Oslavte Den Země a vyrobte dětem minizahrádku na balkóně

Video

Agáta Prachařová: Třetí dítě bych si přála, ale nevím, jak by to vzal Kryšpín

Horoskopy

Rak Dočkáte se v oblasti citového života změny, která bude samozřejmě k lepšímu. Vaše nová láska bude…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Vojtěch, Gerhard, VojtaRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu