Maminka.czTvoření

S Nedělníčkem pouštíme draky

sim 15.  11.  2021
Právě vychází listopadové vydání zábavného a kreativního časopisu Nedělníček, který je určen všem dětem ve věku od 4 do 10 let. Co všechno v něm najdete?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Listopad, to už je podzim se vším všudy. Ochladilo se, vítr fučí a unáší barevné spadané listí. A také draky! A protože v Nedělníčku si myslíme, že nejlepší drak ze všech je ten, kterého si sami vyrobíte, najdete v aktuálním čísle hned dvě vystřihovánky, z nichž postavíte funkční létající draky. Jeden je větší a druhý o něco menší.

A jsou tady nejen draci, ale i několik jednodušších vystřihovánek a samozřejmě také luštění. Tentokrát je tu i návod na krásnou podzimní dekoraci.

Časopis Nedělníček je určený k tomu, aby si ho děti celý rozstříhaly. Nejdříve se pracuje se stránkami, kde jsou různé kvízy, bludiště, spojovačky a omalovánky. Teprve poté přicházejí na řadu nůžky, lepidlo a stránky s vystřihovánkami.

Aby vám nic neuniklo, můžete si Nedělníček i předplatit. 

SKVĚLÝ TIP NA DÁREK! Pořiďte dětem Nedělníček pod stromeček. Každý měsíc poštou až k vám domů! Roční předplatné nyní s vánoční slevou 39 % na www.ikiosek/nedelnicek

Témata: Mateřídouška, Děti, Předškolák, Školák, Hry pro děti, Tvoření, Volný čas, vystřihovánka, drak, Výtvarné aktivity, Nedělníček, Dekorace, Drac, Listopadové vydání, Omalovánka, Časopis