Maminka.czHalloween

S těmito zdravými halloweenskými dobrotami na oslavě zabodujete. Navíc jsou za chvilku hotové

Halloween, to nejsou jen originálně vyřezávané dýně a strašidelné kostýmy, ale také spousta roztodivných dobrot. Pokud se chystáte doma uspořádat halloweenskou párty, nemusí vaše pohoštění připomínat jízdu na cukrové vlně. Podívejte se, jak zdravě a hravě potěšit malé hosty.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Tyto fotky slouží sice jen jako malá inspirace, ale fantazii se v případě oslav Halloweenu rozhodně meze nekladou. Ve fotogalerii najdete tipy na rychlé a zábavné pohoštění, jedlé dárečky nebo vtipné pochoutky pro spolužáky svých ratolestí ve školce nebo škole.

VIDEO: Jak správně vydlabat dýni

Napéct můžete dětem i sušenky nebo muffiny, které jsou vždy vděčným pohoštěním. Jen vyměňte bílou mouku za zdravější variantu v podobě té celozrnné nebo špaldové a uberte na množství cukru. Část cukru v receptu můžete také nahradit méně kalorickým přírodním čekankovým sirupem a do receptu můžete přidat třeba oříšky nebo semínka z dýně či slunečnice.

Pokud vám nezbývá moc času na přípravu strašidelných dobrot, tak kouzlit můžete i s ovocem a zeleninou. A jak připravit halloweenskou párty? Přečtěte si náš článek: Chystáte se na halloweenskou párty? 3 tipy, jak se kreativně vyřádit.

 

Témata: Děti, Recepty, Galerie, Tradice, Vaření, Tvoření, inspirace, Cukr, Halloween, dýně, oslava, Podzim, party, čarodějnice, Kostým, strašidla, Chvilka, Apple, Recept, Zain, Dobrota, Klasika, Pohoštění, Dobro, Jízda