Maminka.czSlavné maminky

Sandra Pospíšilová se stala podruhé maminkou. Malý Leon se narodil v sobotu

redakce 8.  9.  2020
„Chceme vás jen pozdravit z porodnice. Už od víkendu je tady Leonek s námi... A je to zase tak nádherné seznamovat se s miminkem,“ napsala na sociální síti sama novopečená dvojnásobná máma Sandra Pospíšilová.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Plavovlasá moderátorka Sandra Pospíšilová (34), která se koncem července rozloučila se svými kolegy z CNN Prima News a nastoupila na mateřskou dovolenou, se o víkendu stala dvojnásobnou maminkou! Porodila totiž syna, který dostal jméno Leon. Doma už se na něj těší starší tříletá Emily. 

Gábina Lašková je dvojnásobná máma: Je to láska. A Beník je bráška

Svého manžela Pavla Pospíšila si Sandra, za svobodna Parmová, vzala loni v létě – svatba se konala na jižní Moravě ve stodole Suška poblíž Znojma.

Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze a během školy ji pohltilo investování a obchodování na burze, což byla její první praxe. Před lety se ale rozhodla pro změnu a nastoupila do České televize jako moderátorka studia Burza.

Od ledna 2011 je tváří televize Prima, kde začala moderovat hlavní zpravodajskou relaci. Od srpna 2013 ji diváci znají jako tvář Odpoledních zpráv. 

Miluše Bittnerová: Dítě ve dvaceti bych nezvládla! Ještě, že jsem rodila po čtyřicítce
Je tu nová Maminka! Na obálce Vendula Pizingerová, uvnitř velké téma: věk matek
Témata: Porod, Slavné maminky, Mateřství, Miminko, Novorozenec, Po porodu, Porodnice, Emily, Leon, Vendula Pizingerová, Sandra Pospíšilová, Parmová, Sociální síť, Pospíšil, Burza, Jižní Morava, Víkend, Znojmo, Prima News, Moderátorka, CNN, Suška, Leonka, Maminka, Televize Prima

Video