Maminka.czPrezentace klienta

Sbírejte figurky ze světa Harryho Pottera v Kinder Joy

Reklama 7.  6.  2024
Malí i velcí fanoušci Harryho Pottera si nesmí nechat ujít novou edici Kinder Joy, která je přenese do Bradavic na famfrpálový stadion. V dobrůtce s mléčným a kakaovým krémem a se dvěma křupavými kuličkami se ukrývá celkem 13 figurek famrfpálových týmů a jejich fanoušků, nebo 12 nápaditých doplňků inspirovaných čarodějnickým příběhem mladých kouzelníků.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Oblíbené Kinder Joy vaší rodině nepřináší jen báječnou chuť jemného krému a oplatkových kuliček, ale i radost z jedinečných figurek, které jako by přiletěly přímo z famfrpálového klání v Bradavicích.

Nyní tak v Kinder Joy najdete tematické doplňky a figurky a s celou rodinou můžete sbírat postavičky svých oblíbenců z kouzelnického světa. Nechybí mezi nimi ani sám hvězdný chytač zlatonky Harry se svým koštětem, ani jeho věrní fanoušci, jako třeba duchapřítomná Hermiona, dobrotivý Hagrid nebo sám bradavický ředitel Albus Brumbál. Narazit můžete dokonce i na speciální zlatou postavičku Harryho Pottera, kterou doma rozhodně jen tak někdo nemá.

Ať už v Kinder Joy objevíte figurku, nebo některý z praktických doplňků, potěší vás nejen originální hračka, ale i příjemná chuť mléčného a kakaového krému a křupavých kuliček.

Soutěžte do 12.6. na našem Facebooku o Kinder Joy Harry Potter a krabici dárků inspirovaných světem kouzel.

Klepněte pro větší obrázek
Témata: Prezentace klienta, Reklama