Maminka.czDěti

Schleich farma: 100+1 příběhů dětí od 3 let

Reklama 21.  1.  2022
Vytvořte dětem svět, kde se mohou starat o zvířata a pomáhat Paulovi i Lauře s farmou, stájemi a obděláváním polí. Co všechno se Schleich farmou zažijí?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

S figurkami a dalšími modely Schleich Farm World děti trénují jemnou motoriku, prostorovou orientaci i představivost. Jejich fantazii se meze prakticky nekladou a vymyslet prvních 100 příběhů pro ně bude hračka. Vymyslet 101. pak bude ještě snazší. Vytvářet nové a nové situace děti prostě baví a Schleich farma jim proto nabídne náramné množství příležitostí.

Jak to na Schleich statku chodí?

Přece vesele a pestře. Farmářská rodina Paul, Laura, malý Ben a malá Sarah se s láskou i péčí starají o zvířata a pěstují plodiny na přilehlých polích i pastvinách.

Všechno to začalo ve velkém farmářském domě, který si Paul a Laura sami postavili. Milují péči o zvířata, a tak k domu patří i velká stodola s ohradou, kde chovají krávy a prasátka.

Oba mají pohyblivé ruce i nohy a práci na Schleich farmě tak s dětmi hravě zvládají. Kromě péče o zvířata taky rádi pěstují spoustu plodin. Kde? Na polích okolo farmy.

Klepněte pro větší obrázekTraktorem děti dopraví vypěstované plodiny zpět na farmu, zdroj: Olymptoy

Pár měsíců uběhlo a výpěstky je třeba z polí dostat zpět na farmu. Díky Schleich traktoru s přívěsem to pro Paula a Lauru nebude žádný problém. Bočnice přívěsu jsou sklopné a přívěs samotný lze naklápět. Bum. Balíky sena leží před farmou.

Pomocí navijáku ve stodole Paul seno snadno dopraví do podkroví a pak poklopem rovnou ke zvířatům. Na všechno dohlíží věrný pejsek a přítulná kočička. Jak se budou jmenovat? To už je na vašich dětech.

Klepněte pro větší obrázekDíky navijáku bude uskladnění sena hračka, zdroj: Olymptoy

Zatímco Paul skládá balíky sena, Laura se vydala na projížďku na koni. Kam pojede? Měla by zkontrolovat Bena a Sarah, kteří si hrají v domě na dobrodružném stromě. Když přijíždí ke stromu, vidí děti a vypadá to, že je vše v pořádku. Ben i Sarah se skvěle baví a spolu s nimi jsou u stromu i zvířátka, na která je radost se dívat.

Ben i Sarah milují pikniky na stromě, houpání na pneumatice i pozorování ptáčků dalekohledem. K pikniku si s sebou obvykle berou štěňátko. Zatím mu ale nedali jméno. Čekají na děti, až jim jedno pěkné poradí. Po jídle se stačí sklouznout dolů ze stromu a vyrazit zpět domů na farmu.

Tentokrát je na cestě zpět doprovodí maminka Laura. I když její kůň nejradši uhání tryskem, jede krokem, aby jí děti stačily. Ale copak, Bena i Sarah začaly bolet nohy. Není nic snazšího, než je posadit před mámu na koně a jede se.

Klepněte pro větší obrázekDěti se rády baví na dobrodružném stromě, zdroj: Olymptoy

Doma už na rodinku čeká Paul, který má balíky sena složené ve stodole a stihl nachystat i malou večeři. A tak zatímco se Laura jde postarat o koně do Schleich stáje, děti uhání domů za tátou.

Kdo se přidá ke hře?

Líbí se vám náš příběh? Děti rády vymýšlejí nové a nové situace. A se Schleich Farm World to bude hračka.

Figurky Schleich Farm World, ze světa venkova a farmaření, navíc vynikají svou kvalitou a pestrým i veselým provedením. Milují je holky i kluci. Vyhrají si s nimi děti od 3 do 8 let, ale i dospělí často podlehnou kouzlu hry a přidají se k dětem.

Ať už holkám a klukům vyberete Schleich farmu s Paulem a Laurou, Schleich traktor jako správnou výbavu zemědělce nebo Schleich stáj pro ustájení koníků, děti budou nadšené.

Máte radši hračky ze dřeva? Vyberte dětem zábavu plnou přírody v online hračkářství mrakyhracek.cz.

Témata: Děti, Prezentace klienta, Reklama
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Dcera Angeliny Jolie a Brada Pitta Shiloh: Na fotce ji nepoznáte! Z "kluka" je šarmantní teenagerka
Mrázková Dita
Děti slavných
Úsměvné "schovky", chaos a znuděné výrazy. Podívejte se, co všechno musí vydržet rodiče při nákupech s dětmi
Formánková Simona
Galerie
GALERIE: Kojit třeba tříleté dítě. A proč ne? Tyhle mámy se neskrývají!
Víchová Tereza
Kojení
Zpěvačka Katy Perry: 20 kilo navíc, odhalená prsa a neoholené nohy neřeším. Pro naši Daisy obětujeme s Orlandem všechno na světě!
Mrázková Dita
Slavné maminky
Galerie: "Pneumatiky", strie, celulitida? Známé i neznámé mámy ukázaly svá těla v plavkách a nedostatky neřeší
Mrázková Dita
Mámy v plavkách
Před dětmi a po nich! Tohle jsou šokující proměny žen, které změnilo mateřství
kog
Rodina a vy
Martina Pártlová otevřeně o mateřství: Podívejte se na její rozkošnou Stellu ve videu!
Víchová Tereza
Časopis Maminka
Rodiče, těchto 7 věcí přestaňte dělat. Nejlépe hned, přejí si pediatři
Procházková Simona
Děti a nemoci