Maminka.czKrálovská rodina

Sedm! Princ George slaví narozeniny. Proč musel letos zapomenout na oslavu v Karibiku?

kog 22.  7.  2020
Je to už taková tradice. Vždy, když má některé z královských dětí narozeniny, zveřejní vévodkyně Kate jejich fotku, kterou sama pořídí. Tentokrát slaví sedmé narozeniny George a celá Británie už se nemohla dočkat, až uvidí snímek malého rošťáka a nejstaršího z dětí Kate a Williama. Tady je!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Snímek se objevil na Instagramu a Facebooku Kensingtonroyal před půlnocí. Princ George slaví narozeniny 22. července: "Sdílíme novou fotografii pořízenou vévodkyní z Cambridge k sedmým narozeninám prince George," stojí v příspěvku, pod nímž se hned vyrojilo spoustu gratulací. "Vše nejlepší nejsladšímu chlapci na celém světě," píše se například v jednom komentáři. 

Zatímco jeho sourozenci, princezna Charlotte a princ Louis, oslavili letos své jarní narozeniny minimalisticky v době koronavirového lockdownu, princ si menší rodinnou oslavu přece jen užije, opatření se zmírnila.

Ale rodina − na rozdíl od loňska − nebude princovy narozeniny slavit na ostrově Mustique v Karibiku, kde si loni na týden pronajali vilu. Tentokrát zůstávají na venkovském sídle v Norfolku, kde to má celá rodina ráda. 

Vévodkyně Kate se pochlubila i tím, že sama vyrábí narozeninový dort. Ačkoli preferuje zdravou stravu s minimem cukru, během oslav svým dětem dopřává. 

A téma oslavy? Že by fotbal? Malý George je velkým fotbalovým fanouškem, stejně jako otec fandí týmu Aston Villa a sám také fotbal hraje. "Nebylo by divu, kdyby jeho narozeniny byly na téma fotbal," citoval web magazínu Vanity Fair rodinného přítele. 

Mléčné zuby jsou pryč!

Prince George je v pořadí třetí následník trůnu. Stejně jako před rokem je na snímku v tmavozeleném tričku s límečkem a usmívá se. Zatímco loni měl ještě mléčné zuby a pár mu jich chybělo, nyní už má přední zuby dospělé. A roste z něj pohledný mladík.
 
"Celý William" píšou někteří v diskuzi pod příspěvkem. Na Facebooku "George Prince of Cambridge" se objevila ještě jedna, méně formální fotka, na které má George maskáčové tričko. Je u ní nápis: "Magických sedm!" Je možné, že i tu pořídila sama Kate. 

Princ William a vévodkyně Kate zveřejňují snímky svých dětí při jejich narozeninách pravidelně. Na starší fotky George se můžete podívat v naší fotogalerii. 

 
To je doják! Královské děti na videu děkují doktorům a sestrám
Témata: Slavní rodiče, Královská rodina, Instagram, Tradice, Následník trůnu, Princ George, Mléčné zuby, léto, narozeniny, Kari, Následník, Královské dítě, Trůn, Karí, Velká Británie, Lockdown, Click, Facebook, Kate, William, Fotka, Mladík, Princ Louis, Georgi, Ostrov
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Lucie Šlégr: Kdybych měla ještě někdy roupy na čtvrté dítě, přála bych si zase syna!
Mrázková Dita
Slavné maminky
Tělo po třech porodech? Děti mezeru mezi stehny neocení. Tato máma za svůj instagramový post sklidila uznání
Formánková Simona
Po porodu
Dcera spisovatelky Haliny Pawlowské Natálie: Už od mala chtěla být módní návrhářkou, dnes má svou značku
Brožová Lenka
Časopis Maminka
Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Formánková Simona
Po porodu
Záchvaty zlosti dětem prospívají! Čtyři kroky, kterými zvýšíte emoční inteligenci potomka
Procházková Simona
Péče o dítě a jeho výchova
Úsměvná realita těhotenství! Pobavte se nad snímky, které sdílely nastávající maminky na sociálních sítích
Formánková Simona
Galerie
5 důvodů, proč miminka doopravdy potřebují zavinovačku
Procházková Simona
Novorozenec
První vteřiny po porodu na 30 fotkách: Tohle jsou největší emoce v životě žen!
Víchová Terezaswp
Galerie