Maminka.czKrálovská rodina

Sedm! Princ George slaví narozeniny. Proč musel letos zapomenout na oslavu v Karibiku?

22. 7. 2020
Je to už taková tradice. Vždy, když má některé z královských dětí narozeniny, zveřejní vévodkyně Kate jejich fotku, kterou sama pořídí. Tentokrát slaví sedmé narozeniny George a celá Británie už se nemohla dočkat, až uvidí snímek malého rošťáka a nejstaršího z dětí Kate a Williama. Tady je!

Snímek se objevil na Instagramu a Facebooku Kensingtonroyal před půlnocí. Princ George slaví narozeniny 22. července: "Sdílíme novou fotografii pořízenou vévodkyní z Cambridge k sedmým narozeninám prince George," stojí v příspěvku, pod nímž se hned vyrojilo spoustu gratulací. "Vše nejlepší nejsladšímu chlapci na celém světě," píše se například v jednom komentáři. 

Zatímco jeho sourozenci, princezna Charlotte a princ Louis, oslavili letos své jarní narozeniny minimalisticky v době koronavirového lockdownu, princ si menší rodinnou oslavu přece jen užije, opatření se zmírnila.

Ale rodina − na rozdíl od loňska − nebude princovy narozeniny slavit na ostrově Mustique v Karibiku, kde si loni na týden pronajali vilu. Tentokrát zůstávají na venkovském sídle v Norfolku, kde to má celá rodina ráda. 

Vévodkyně Kate se pochlubila i tím, že sama vyrábí narozeninový dort. Ačkoli preferuje zdravou stravu s minimem cukru, během oslav svým dětem dopřává. 

A téma oslavy? Že by fotbal? Malý George je velkým fotbalovým fanouškem, stejně jako otec fandí týmu Aston Villa a sám také fotbal hraje. "Nebylo by divu, kdyby jeho narozeniny byly na téma fotbal," citoval web magazínu Vanity Fair rodinného přítele. 

Mléčné zuby jsou pryč!

Prince George je v pořadí třetí následník trůnu. Stejně jako před rokem je na snímku v tmavozeleném tričku s límečkem a usmívá se. Zatímco loni měl ještě mléčné zuby a pár mu jich chybělo, nyní už má přední zuby dospělé. A roste z něj pohledný mladík.
 
"Celý William" píšou někteří v diskuzi pod příspěvkem. Na Facebooku "George Prince of Cambridge" se objevila ještě jedna, méně formální fotka, na které má George maskáčové tričko. Je u ní nápis: "Magických sedm!" Je možné, že i tu pořídila sama Kate. 

Princ William a vévodkyně Kate zveřejňují snímky svých dětí při jejich narozeninách pravidelně. Na starší fotky George se můžete podívat v naší fotogalerii. 

 
To je doják! Královské děti na videu děkují doktorům a sestrám
Témata: Slavní rodiče, Královská rodina, Instagram, Tradice, Mléčné zuby, Královské dítě, William, Narozeniny, Facebook, Georgi, Ostrov, Velká Británie, Princ George, Rošťák, Kate, Fotka, Máma

Mohlo by vás zajímat
Kolik dárků na Vánoce je akorát? Když jich je moc, děti si je stejně neužijí
Kojící matky jako bohyně! Kontroverzní fotky nafotila jako reakci na kritiku
10 chyb v legendárním filmu Pelíšky, na které jste zatím nepřišli
Představy vs. realita. Vánoční fotky dětí, které se tak úplně nepovedly
Hračky, které se nepovedly. Výběr z těch nejšílenějších
25 vychytávek, které vám ulehčí život s dětmi a vy je možná neznáte
Hysterický záchvat: Zvládněte ho bez stresu! Tohle na vzteklouny platí
Kdy jsem selhala jako máma? Tohle přiznaly maminky!
Za tři dny bez plenek! Snadná a rychlá metoda, která stojí za vyzkoušení

Horoskopy

Rak Partnerský vztah už je delší dobu problematický, protože si v mnohých věcech nerozumíte. Nemyslete si…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Vladislav, Vladislava, Priska

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné