Maminka.czMaminka roku 2022

Semifinálové hlasování projektu Maminka roku skončilo 

redakce 27.  7.  2022
Letošní semifinálové hlasování projektu Maminka roku skončilo. Představili jsme vám patnáct inspirativních příběhů, za nimiž stojí patnáct jedinečných žen. A vy jste svými hlasy devět z nich poslali do velkého finále, které se uskuteční 26. října.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Již popáté měly maminky příležitost přihlásit se se svými životními příběhy do projektu Maminka roku v kategoriích Maminka hrdinka, Maminka blogerka a Maminka podnikatelka. A my jsme i letos měli nelehký úkol vybrat ze stovek přihlášených, neskutečně zajímavých a inspirativních příběhů pouze pět maminek z každé kategorie. 

„Letošní jubilejní pátý ročník Maminky roku byl opět plný dojemných a silných příběhů. Vybrat z každé kategorie pět žen bylo neskutečně těžké. Pro mě to byl úplně nový zážitek, protože do redakce Maminky jsem nastoupila v lednu, takže je to můj první ročník. A výběr nebyl vůbec snadný, zodpovědně jsme pročítali všechny příběhy a diskutovali jsme o nich. A jsem moc ráda, že nám pomohly i patronky Aneta Krejčíková, Míša Tomešová a Veronika Kašáková, říká šéfredaktorka Vanda Stöckbauerová. 

VIDEO: Připomeňte si, jak se v redakci vybíraly semifinalistky

Maminka roku není primárně soutěž. Je to projekt, ve kterém chceme docílit toho, aby se svými životními příběhy inspirovaly maminky navzájem. A to se nám daří. 

Brzy vám představíme všechny finalistky. A mezitím se těšte na finálový slavnostní galavečer, který se uskuteční 26. října. Budete ho moct sledovat on-line a svými hlasy rozhodnete o celkové vítězce. 

Více se dozvíte na webových stránkách projektu Maminka roku.

Témata: Časopis Maminka, Životní příběh, Maminka roku 2022, Michaela Tomešová,, Veronika Kašáková, Maminka blogerka, Maminka podnikatelka, Maminka hrdinka, projekt, Výběr, Aneta Krejčíková, Vanda, Vanda Stöckbauerová, Maminka, Hlasování, Míša Tomešová, Příběh, Kategorie, Velké finále
Mohlo by vás zajímat
Neuvěřitelné – tahle holčička se narodila přeložená napůl!
len
Kuriozita
Pobuřující a zvrhlé? Nikoli, takhle se vychovávalo za dob našich prababiček. Neuvěřitelné fotografie jsou důkazem!
Mrázková Dita
Retro
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
Největší těhotenská bříška ve své přirozenosti. Tyto mámy za ně sklidily obdiv i urážky. A to, světe div se, i od žen!
Mrázková Dita
Těhotenství
GALERIE: 30 důkazů, že děti a psi dokážou být nerozluční kámoši. Přesvědčte se sami!
Láchová Michaela
Galerie
Kraniosakrální terapie může pomoct miminkům s porodním traumatem, říká terapeutka
Brožová Lenka
Novorozenec
Intimní partie dětí: Přetahovat, nebo nepřetahovat předkožku u chlapečků? A jak na srůsty u holčiček? Poradí dětská uroložka
Láchová Michaela
Zdraví
Když v 66 letech porodila první dítě, stala se nejstarší matkou na světě. Jak Adriana Iliescu (84 let) žije dnes a proč je na dceru hrdá?
Stöckbauerová Vanda
Zajímavosti
Porod v detailu a bez příkras. Podívejte se na 102 snímků, které vás ohromí svou krásou i syrovostí
Stöckbauerová Vanda
Galerie