Maminka.czSlavné maminky

Šestinásobná máma Madonna: Dcera ji zbožňuje, syn od ní utekl. Raději adoptovala další osiřelé děti

Dita Mrázková 17.  8.  2021
Právě oslavila 63. narozeniny, do důchodu se rozhodně nechystá a se stářím se pere silou vůle. Nebo spíše silou plastických úprav. Možná v nich našla útěchu před smutkem ze ztráty jejího syna. Aby ikona 80. let nezůstala sama, adoptovala celkem čtyři černošské děti z afrického Malawi.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Ze vztahu s kubánským hercem Carlosem Leonem má popová královna dceru Lourdes,  z manželství s britským hercem Guyem Ritchiem syna Rocca, který nedávno oslavil 21. narozeniny. Téměř pětadvacetiletá Lourdes jde ve stopách své matky. Tedy, ne že by zpívala, na mysli máme její talent pro zviditelňování se a taky trochu rebelství. S matkou jsou spíš kamarádky, navštívily spolu nejednu party a Madonna se nechala slyšet, že jí její dcera vnáší do srdce mír.

VIDEO: Celebrity, které neunesly svou slávu

Asi je ho potřeba, obzvlášť po nevydařeném vztahu s Guyem a především komplikovaném vztahu s jejich společným synem. Po rozvodu se rozhodl žít tehdy dospívající Rocco právě s tátou. A tak začala bitva o syna, režisér trval na tom, aby jejich syn měl trvalé bydliště v Londýně a svou matku pouze navštěvoval. Sám Rocco se nechal slyšet, že u otce bydlet chce.

Jenže Madonna není moc zvyklá, aby jí v okolí někdo odmlouval. Před šesti lety Roccovi přes média nakázala, aby tehdejší Vánoce slavil s ní. Rocco má ale možná něco z máminy rebelie v krvi a na Vánoce nepřijel.

Střídavá péče může být dobrou volbou, ale nehodí se pro každou rodinu a dítě

Když jej před pár lety zatkli v Londýně za nelegální držení marihuany, vyzvala Madonna média, aby z toho nedělala senzaci. Že se jedná o rodinnou záležitost a že svého syna miluje bez ohledu na to, co dělá. Jeho reakce byla nekompromisní. V té době se Madonna zapojila do kampaně Mannequin Challenge, při které musí účastníci zamrznout a zůstat ve stejné pozici několik desítek sekund. Zpěvačka se nechala natočit, jak zamrzne při vkládání jídla do úst. Rocco snímek zveřejnil na Instagramu a napsal: "Jsem tak rád, že už tam nemusím žít."

Rocco možná jen toužil po normálním neopulentním životě bez příkras, nekončících večírků a póz. Madonna tento svět ale miluje. Neumí prohrávat a po této bolestné životní prohře chtěla najít lásku u jiných dětí.

A tak ke dvěma černošským dětem, synovi Davidovi Bandovi (15) a dceři Mercy James (14) adoptovala před čtyřmi lety osiřelá dvojčata Estere a Stellu, kterým je dnes osm.

Nakolik zaplní adoptované děti prázdné místo po vlastním synovi, to ale ví jen Madonna. Na svém Instagramu nedávno sdílela video s Estere, od které se chtěla dozvědět, jestli svou adoptivní mámu miluje. Odpověď  "Samozřejmě" zpěvačce ale nestačila. "Miluješ mě málo, nebo mě miluješ moc?" vyzvídala Madonna dál. Výraz dívenky coby odpověď je všeříkající...

Témata: Děti, Slavní rodiče, Střídavá péče, Slavné maminky, slavné děti, Instagram, Dvojčata, Syn, Chování a vztahy, Dcera, Adopce, Madonna, režisér, Lourdes Leon, Kampaň, Rocco Ritchie, Guy Ritchie, Malawi, Carlos Leon, Londýn, Rocca, Důchod, Stáří, Narozeniny, Máma
Mohlo by vás zajímat
Neuvěřitelné – tahle holčička se narodila přeložená napůl!
len
Kuriozita
Pobuřující a zvrhlé? Nikoli, takhle se vychovávalo za dob našich prababiček. Neuvěřitelné fotografie jsou důkazem!
Mrázková Dita
Retro
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
Když v 66 letech porodila první dítě, stala se nejstarší matkou na světě. Jak Adriana Iliescu (84 let) žije dnes a proč je na dceru hrdá?
Stöckbauerová Vanda
Zajímavosti
Největší těhotenská bříška ve své přirozenosti. Tyto mámy za ně sklidily obdiv i urážky. A to, světe div se, i od žen!
Mrázková Dita
Těhotenství
Máma dvojčat a trojčat: Jsem unavená, chybí mi randění s mým mužem. S pěti dětmi je to sakra těžké, ale my se nedáme!
Mrázková Dita
Kuriozita
Porod v detailu a bez příkras. Podívejte se na 102 snímků, které vás ohromí svou krásou i syrovostí
Stöckbauerová Vanda
Galerie
Intimní partie dětí: Přetahovat, nebo nepřetahovat předkožku u chlapečků? A jak na srůsty u holčiček? Poradí dětská uroložka
Láchová Michaela
Zdraví
Dejte „to” do ústavu, řekli jí o dceři. Jana se nevzdala a z „hadrové panenky” Johanky křeše denně zázraky
Víchová Tereza
Příběhy