Maminka.czPorod

Sexuální trapasy aneb jednou nám to stačilo...

KK 25.  8.  2012
Sexuální trapasy aneb jednou nám to stačilo...
Možná už se vám stalo, že vás při milování přistihl někdo třetí, přítel „vybouchl“ po pár vteřinách nebo jste se rozvášnili tak, až se pod vámi rozpadla postel. Existují ale i další sexuální trapasy, které se mohou přihodit. Některé jsou humorné, jiné by jejich aktéři už nechtěli znovu zažít.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]


Trojka se psem

Po třech týdnech chození jsem nového přítele pozvala poprvé k sobě domů. Atmosféra byla romantická a schylovalo se k prvnímu milování. Martin seděl na posteli a já si mu vyskočila na klín. Uprostřed vášnivého líbání najednou zařval, až jsem leknutím nadskočila. Pak jsem se ale začala strašně smát. Můj jezevčík mu totiž objímal lýtko, které si zřejmě spletl s hárající fenkou, a velice čiperně se na něm pohyboval. Občas tyhle tendence má a zneužívá k tomu třeba kozačky, ale tentokrát si chtěl asi zkusit regulérní trojku.
Simona, 23 let

Prdlavka

Zašli jsme si s přítelem na exotickou večeři a příjemný večer zakončili v jeho posteli. Při mazlení si Petr lehl na záda a přitáhl si můj klín nad obličej. Oddala jsem se krásným pocitům při orálním laskání. Jenže jsem se asi příliš uvolnila, své zřejmě udělalo i kořeněné jídlo. Zničehonic jsem si opravdu poctivě ulevila. Nejenže to bylo velmi hlasité, ale také velmi „aromatické“! Petr schytal nálož přímo do obličeje. Ačkoli už spolu nějaký ten pátek chodíme, po tomhle jsem myslela, že se hanbou propadnu. Vypadal totiž dost znechuceně. Naštěstí se ale oklepal a nakonec jsme se tomu zasmáli. Od té doby jsem ale vždycky trochu nervózní, když dojde na orální sex.
Hanka, 30 let

Tajemný otvor

Kdysi jsem chodil s dívkou, která byla trochu při těle. Nevadilo mi to, protože to byla taková ta „pevná“ kila, i přes svoji nadváhu to byla sportovní slečna. Naše první milování se ale moc nevyvedlo. Pravdou je, že jsem měl trochu upito, jinak by se mi tohle asi nestalo. Dělali jsme to v klasické misionářské poloze a já si užíval pohled na její kypré tvary, takže netrvalo dlouho a vyvrcholil jsem. Ještě jsem si pochvaloval, jak to bylo super. Lucka se na mě ale vyčítavě podívala a řekla: „A to víš, že jsi celou dobu byl jen mezi mýma nohama a ne ve mně?“ Prý nevěděla, jestli to není schválně, tak se neozvala. Byl jsem v šoku, že jsem nic nepoznal, ale to sevření bylo opravdu těsné. Nejvíc mě mrzelo, že si správně odvodila, že to přičítám jejím rozložitějším proporcím.
Honza, 28 let


Zoofil

S přítelem jsme si asi před půl rokem pořídili kočku. Dali jsme jí z recese podle našeho oblíbeného dortu jméno Marlenka. Jednou při milování, když jsme byli v nejlepším, mě Lukáš mezi přírazy něžně pohladil po tváři s pohledem upřeným do mých očí zašeptal „Marlenko“. Zatímco já jsem jen v šoku zírala, jemu trvalo několik vteřin, než si uvědomil, co vypustil z pusy. Mozek funguje opravdu nevyzpytatelně. Pravdou ale je, že kočka v tu chvíli seděla na pelesti postele nad mou hlavou a Lukáš ji měl přímo před očima. Takže se to nějak propojilo a nic hlubšího v tom doufám není.
Kateřina, 29 let

Zapomenutý dáreček

Než jsme s Davidem hupli do postele, odskočila jsem si ještě na toaletu. Nevím, jak se mi to povedlo, ale mezi půlkami mi zůstal kus utrženého toaletního papíru. Vůbec jsme o něm nevěděla až do chvíle, kdy si mě partner přetočil na břicho a chystal se mi něžně zakousnout do zadečku. Když na něj vykouklo bílé překvapení, nadšení ho poněkud přešlo. Teď už se raději pečlivě kontroluju.
Míša, 20 let

Přistižena v práci

S partnerem si občas přes den pošleme erotickou smsku, abychom si zpestřili den a těšili se na společný večer. Jednou mi do práce poslal dokonce mail. Byl to takřka pornografický text. Čtení těch řádků mě strašně vzrušilo, až jsem to nevydržela a odešla na toaletu, kde jsem se začala sama uspokojovat. Seděla jsem na sklopeném prkénku se staženými kalhotkami a rukou v rozkroku a právě se blížila do cíle, když se najednou prudce otevřely dveře a dovnitř nahlížela šokovaná kolegyně. Až v tu chvíli mi došlo, že jsem zapomněla zamknout! Začala jsem koktat něco o zaseknutém tamponu, ale na Marii bylo vidět, že je jí to jasné. Týden jsem se na ni bála jen podívat, ale naštěstí zachovala takt a chovala se jakoby nic.
Zuzana, 33 let

Erotika s tchýní

Volal jsem své přítelkyni, kterou jsem měl za dvě hodiny vyzvednout na večerní rande. Když jsem uslyšel zvednutí telefonu, okamžitě jsem spustil, jak se na ni těším a co všechno spolu budeme dělat, až se uvidíme. Byl jsem zrovna uprostřed líčení toho, jak jí jazýčkem budu škádlit její broskvičku, dokud nebude křičet aspoň tak jako minule, když se z telefonu suše ozvalo: „No, to je sice pěkné, ale tohle asi nechcete říkat své potenciální tchýni, že? Alice je ve vaně, chtěla jsem vám ji předat.“ Leknutím jsem mobil skoro upustil a začal koktat nějaké nesmysly. Naštěstí to druhá strana vzala s nadhledem a dceru na rande pustila.
Patrik, 21 let

Témata: Porod, Těhotenství, Kojenec, Novorozenec, Děti, Láska a vztahy, Předškolák, Školák, Batole, Chování a vztahy, Sex, Orální sex, Krásný pocit, Trapas, Jed, Druhá strana, Společný večer, Příjemný večer, Jezevčík, Kořeněné jídlo, První milování, Lýtko, Erotika
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Před dětmi a po nich! Tohle jsou šokující proměny žen, které změnilo mateřství
kog
Rodina a vy
Dcera Angeliny Jolie a Brada Pitta Shiloh: Na fotce ji nepoznáte! Z "kluka" je šarmantní teenagerka
Mrázková Dita
Děti slavných
Martina Pártlová otevřeně o mateřství: Podívejte se na její rozkošnou Stellu ve videu!
Víchová Tereza
Časopis Maminka
Intimněji už to nejde: Dítě se poprvé podívalo na svět přímo přes plodové obaly!
Zenklová Veronika
Porod
Nejkrásnější fotky porodů? Vyhrála holčička koukající na novorozeného bratra
Wallerová Radka
Porod
Otřesné! Chůva uhodila teprve šestidenní miminko. Natočila ji kamera
Video
Nedávali jí šanci, nakonec má čtyřčata! Neuvěřitelné fotky před a po
Procházková Simona
Rodina
Autismus u dětí: Pozor na první příznaky již u kojenců a batolat
Machová MartinaProcházková Simona
Autismus