Maminka.czSlavní tatínci

Sexy fotbalista Cristiano Ronaldo bude šestinásobným tátou! S partnerkou se těší už na druhá dvojčata

redakceDita Mrázková 29.  10.  2021
"S nadšením oznamujeme, že čekáme dvojčata. Naše srdce jsou plná lásky. Nemůžeme se dočkat, až se s vámi setkáme. Je to požehnání." Ronaldo, kterého na Instagramu sleduje neuvěřitelných 360 milionů lidí, si fotkami z ultrazvuku "vysloužil" bezmála 20 milionů "lajků" za pár hodin. Komu přibudou sourozenci a jak slavný tatínek s dětmi tráví čas?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Fotbalový Bůh je ve svých šestatřiceti zatím čtyřnásobný táta a podle sdílení rodinných fotografií si s rodinou hodně rád užívá. Početí jeho dětí je však tak trochu netradiční. Jedenáctiletý prvorozený Cristiano Junior se narodil náhradní matce – stejně jako čtyřletá dvojčata Eva Maria a Mateo (4).

Obě ženy Cristiano z mateřské role královsky vyplatil a nechal se slyšet, že obě souhlasily s tím zůstat v anonymitě a svěřily své děti výhradně do péče otce. Dvojčata byla počata prostřednictvím umělého oplodnění, u syna Cristiana početí známo není.

VIDEO: Když hlídá tatínek...


 

Když potkal fotbalista před pěti lety krásnou Georginu, měl o matce svých všech dětí jasno. V ten samý rok, co se narodila dvojčata Mateo a Eva Maria, porodila Georgina Cristianovi čtvrté dítě, dcerku Alanu Martinu, která své 4. narozeniny oslaví za pár dnů.

Narození dvojčat Ronaldo kvůli fotbalovému turnaji sice promeškal, u porodu Georginy ale už asistoval i se svým prvorozeným synkem. Však čtyřnásobného tátu Georgina patřičně vychválila: "Jsem na něj tak pyšná! Když jsme se vrátili z porodnice, Cristiano uspořádal skvělou večeři s našimi nejbližšími," rozplývala se španělská modelka. A další důvod k oslavám nastane za pár měsíců, kdy se rodinka rozroste.

Momentálně působí Ronaldo v klubu Manchester United v Anglii, která je známá svým nepříliš přívětivým podnebím. Ani to však Cristianovi nevadí. Když má hrdý táta fotbalovou pauzu, se svými potomky nejraději dovádí v bazénu nebo u moře. Na své luxusní jachtě má pro svou smečku patřičnou výbavu, stačí tedy jen vybrat oceán, nastartovat soukromý tryskáč a vyletět zážitkům vstříc.

Neprožily těhotenství, přesto jsou hrdými mámami! Těmto slavným kráskám odnosila dítě náhradní matka

Fotbalistovým číslem na dresu je 7, tak uvidíme, nakolik počet svých potomků ještě doplní. Nedávno se nechal slyšet, že "s dětmi ještě neskončil"... a to oznámením o dvojčátkách, která přibudou do rodiny, potvrdil.

Témata: Mateřství, Děti, Rodina, Láska a vztahy, Výchova, Instagram, Slavní tatínci, Životy slavných, tatínek, Náhradní matka, partner, Fotbalista, sportovci, Georgina, Cristiano Ronaldo, Sexy, Manchester United, Alan, Syn Cristian, Cristianovi, Hrdý, Táta, Partnerka, Anglie, Cristiano Ronald
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Narození miminka v přímém přenosu! Jak probíhá císařský řez, jsme exkluzivně natočili krok za krokem
Víchová Tereza
Maminka v porodnici
Tělo po třech porodech? Děti mezeru mezi stehny neocení. Tato máma za svůj instagramový post sklidila uznání
Formánková Simona
Po porodu
Mít deset dětí, neztrácet humor, a ještě skvěle vypadat! Jak to tahle máma dělá?
Procházková Simona
Galerie
Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Formánková Simona
Po porodu
Ze sirotčince v Kambodži až na olympijské hry. Fascinující příběh opuštěného chlapce a jeho adoptivního otce dobývá svět
Formánková Simona
Příběhy
Nejočekávanější číslo tohoto roku je TADY! S patronkami projektu Maminka roku 2022 na titulní straně
redakce
Časopis Maminka
Nevíte, co vařit o prázdninách? Známe recepty na 4 nejoblíbenější dětská jídla
Formánková Simona
Recepty
Jedna vlastní, druhá adoptovaná: Dcery herce Toma Cruise Suri a Isabella vyrostly jako z vody! V čem našly největší vášeň?
Mrázková Dita
Děti slavných