Maminka.czSlavní tatínci

Sexy herci, šarmantní zpěvák a další... Tihle slavní tátové letos čekají nový přírůstek!

Dita Mrázková 28.  3.  2022
Tihle fešáci jsou už ostřílení tátové, a i když se některým rozpadla rodina, nevzdali naději a víru v to, že by se ještě někdy mohli stát znovu otci. Kteří slavní muži letos přivítají na svět děťátko?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Prošli si bolestným rozchodem, odloučením od dětí i jejich vážnou nemocí, nic z toho jim ale nebrání začít znovu. Po boku starých i nových lásek. V roli psané přímo na tělo, v té nejsmysluplnější – otcovské. Kdo se letos stane tatínkem?

Brian Austin Green

Klepněte pro větší obrázek

Herec známý ze seriálu Beverly Hills 90210 má vedle dospělého syna Kassia další tři, jejichž matkou je herečka Megan Fox – osmiletého Noaha Shannona, sedmiletého Bodhiho Ransoma a čtyřletého Journeyho Rivera. Hvězdný pár se po dlouholeté krizi rozešel a dnes už má každý nového partnera. Brian se tak těší na děťátko se svou přítelkyní – tanečnicí Sharnou Burgess. Že by to byla do pětice dcera?

VIDEO: Kdy je otec u porodu překážkou

Témata: Těhotenství, Porod, Slavní tatínci, Životy slavných, Rodina, Syn, Herec, Nemoc, léto, Megan Fox, zpěvák, Rozchod, Brian Austin Green, Rakovina, Sexy, Luis, Nicolas Cage, Michael Buble, Noa, režisér, Quentin Tarantino, Brian, Táta, Děťátko, Bodhi