Šikovné tipy, jak si přivydělat na mateřské (Co potřebujete vědět)

23. 4. 2012 14:50
Z vlastní zkušenosti vím, že návrat do práce po několika letech, kdy je člověk doma s dítětem, není úplně jednoduchý. I když jsem udržovala kontakt se svými kolegyněmi, jak se jen dalo, není to to samé, jako když člověk chodí do práce. taky jsem si přestala věřit a chvílemi jsem měla pocit, že to nemůžu zvládnout. Podceňovala jsem se. Přitom každý ví, že matka na mateřské je nejlepší manažerka, zvládne udělat hromadu úkolů najednou. Ale bohužel jí za to nikdo nepochválí. Musím říct, že mě v tom hodně pomohlo školení. Tam jsem se na sebe podívala s odstupem, díky lektorkám v Evropské kontaktní skupině, které nás vedly, jsem si přišla na řadu dovedností, které mám a které jsem získala v průběhu mateřské. Určitě to doporučuju, dříve než se člověk vrhne zpět do práce.
mamka 2. 11. 2015 12:55
Já během rodičosvké pracovala u McDonalds. Občas neuškodí si odpočinout od domova. Na směnách se šlo vždycky v pohodě domluvit, nevadily i 4 hodinové směny, berou cokoliv :)
??? 31. 12. 2012 19:33
:-@ moje dítě mě už zcela znervozňuje co mám dělat je sice můj miláček, ale je moc uplakanej :-S
??? 25. 6. 2014 10:36
ahojky mam 4 syna a 9 mesicni holcicku pracovat nemuzu nemam hlidani manzel pracuje a otec onemonel nevim jak najit praci s domu obalky a tak tomu neverim poradte zvladnu vse
Dana 10. 8. 2014 16:30
Super článek, mluví mi z duše. Šiju kapsáře do auta a překládám z angličtiny, inzeruju, kde se dá, na fleru a mamaservis.cz, nejsou to nějaké velké sumy, ale aspoň nemám pocit, že doma jen hniju a přispěju do rodinného rozpočtu
Diana 10. 8. 2014 16:44
Ještě posílám odkaz, kdo nezná.
http://www.fler.cz/ http://www.mamaservis.cz/
gabča79 28. 6. 2019 23:07
Já jsem nad prací při mateřské dlouho váhala, pak jsem se však na https://www.1job.cz/prispevek/zamestnani-pri-rodicovske-dovolene dočela, že to pro mě nemusí znamenat naprosto žádná omezení, a tak jsem do toho nakonec šla. Ona se totiž vlastně každá koruna navíc docela hodí.
7

Horoskopy

Lev Od samotného rána myslíte jen na pozitivní věci. Na nějaké domácí práci vás určitě neužije, a proto…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Ferdinand, Lolita, Ferdinánd

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné