Maminka.czJen pro maminku

Silikonové hodinky Silic - Čas budoucnosti

Komerční článek
7. 6. 2010
Silikonové hodinky Silic - Čas budoucnosti
Materiál světového formátu, kvalita českého výrobce, design podle módních trendů... to jsou značkové silikonové hodinky SILIC.

Silic je mladá značka, která přináší na český trh originální silikonové hodinky, u nichž se snoubí moderní design s vysoce kvalitním zdravotně nezávadným materiálem.

Silikonové hodinky značky Silic jsou chloubou českého výrobce Silic.cz, kde se představy a přání zákazníků mění v realitu. Ze všech modelů hodinek Silic vyzařuje STYL, ELEGANCE, PRAKTIČNOST, ORIGINALITA I DESIGN.

Vytváříme mladistvou linii hodinek, při níž se nebojíme experimentovat s designem, barvami i materiálem.

Dbáme na profesionální a velmi kvalitní zpracování do posledních detailů, které zaručuje dlouhou trvanlivost našich výrobků. I přesto udržujeme nejnižší ceny na českém trhu.

Styl, barva a design. Jedinečné silikonové hodinky Silic Watch Color Round s vyjímatelným ciferníkem, který Vám umožní sladit ideální barevnou kombinaci řemínku a ciferníku. Cena: 329 Kč

Naším hlavním cílem je uspokojit náročnou poptávku dnešní doby, která prahne po kvalitních sportovních, lehce extravagantních, variabilních a zároveň pohodlných hodinkách moderního designu za přijatelnou cenu. Tento cíl se nám daří plnit, o čemž nejlépe vypovídají stovky spokojených zákazníků. Přidejte se k nim i vy!

Moderní, pohodlné sportovní silikonové hodinky Silic Watch Ion z kvalitního nedráždivého silikonu s příměsí zdraví prospěšného polodrahokamu Tourmalin. Jsou voděodolné, extra lehké, vhodné pro alergiky. Cena: 249 Kč

Kompletní sortiment výrobků kvalitní značky Silic můžete shlédnout v e-shopu www.silikonove-hodinky.cz, který je vám k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Zaručujeme prvotřídní zákaznický servis, rychlé vyřízení objednávky, vysokou kvalitu zboží a nejnižší ceny přímo od výrobce s možností využití množstevních slev již od 4 kusů.

Moderní, pohodlné sportovní silikonové hodinky Silic Watch Ion II z kvalitního nedráždivého silikonu s příměsí zdraví prospěšného polodrahokamu Tourmalin. Jsou voděodolné, extra lehké, vhodné pro alergiky. Cena: 249 Kč

Objednávejte on-line na www.silikonove-hodinky.cz nebo telefonicky na +420 724 131 409 s dopravou ZDARMA. Značka Silic to je záruka kvality a nízké ceny přímo od výrobce.

Královská velikost (šíře 4 cm), výjimečný design, komfortní provedení silikonových hodinek Silic Watch King Size podtrhnou Vaší osobnost. Cena: 499 Kč

Témata: Jen pro maminku

Mohlo by vás zajímat
Nemusíte stihnout všechno. Trendem poslední doby je pomalé rodičovství
Obědová menu jsou tragédie, říká Darina Křivánková a zve vás na F.O.O.D. piknik
Při kojení se laskavě zakryjte. Tahle vtipná máma to vyřešila po svém
Na jaký prázdninový zážitek s dětmi nikdy nezapomenete?

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu