Maminka.czCelebrity

Skrytá pravda Paris Hilton: Proč si nechala obě děti odnosit náhradní matkou?

Vanda Stöckbauerová 5.  12.  2023
Nedávno vyšlo najevo, že profesionální celebrita a dědička hotelového impéria Paris Hilton (42) přivítala na světě druhé dítě – dceru London. Stejně jako u prvorozeného syna Phoenixe ji odnosila a porodila náhradní matka.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

I když je Paris Hilton na sociálních sítích často terčem drsné kritiky, na sdílení novinek ze svého života nezanevřela. Na Den díkůvzdání oznámila světu, že se ona a její manžel Carter Reum (42) stali rodiči dalšího potomka, tentokrát holčičky. Sdílela fotografii roztomilého háčkovaného králíčka a růžových dupaček s nápisem London.

Jméno holčičky vtipně okomentovala americká modelka Ireland Baldwin, dcera herce Aleca Baldwina: "Tvoje dcera se jmenuje London? Ty jsi Paris! Já jsem Ireland! A moje dcera je Holland! Jsme nejlepší přátelé." 

VIDEO: Od plotny na nákupy. Paris Hilton má svůj nový kuchařský pořad

Už dříve se spekulovalo, že za rozhodnutím nechat si odnosit dítě náhradní matkou stojí zdravotní komplikace. Parisina matka Kathy se v loňském roce nechala slyšet, že si o svou dceru dělá starosti. "Láme mi srdce, že se Paris pořád nedaří otěhotnět. Doporučila jsem jí, aby se víc uvolnila, nestresovala se a přestala s tím šíleným bojem v honbě za početím.“ Na to pro změnu Paris sebevědomě reagovala s tím, že rezolutně popírá jakékoliv úsilí. "Nesmysl, nevím, kde to máma vzala. Absolutně nijak nebojuju! Máme tuny zmrazených embryí, stačí si vybrat a můžeme mít klidně dvojčata, když budeme chtít!"

Obavy o bezpečí dětí

Nyní, během premiéry druhé sezony pořadu Paris in Love, se světoznámá celebrita svěřila se svou motivací a důvody. Přiznala, že by ráda byla těhotná, ale kvůli svému způsobu života, kdy je sledována na každém kroku, se s manželem rozhodla, že bude bezpečnější, aby dítě odnosila náhradní matka.

"Podstoupit celý proces náhradního mateřství bylo rozhodně těžké rozhodnutí, ale můj život je prostě tak moc veřejný,“ vysvětlila. I když by si podle svých slov moc přála zažít, jak jí dítě roste v bříšku, chtěla by cítit, jak kope, z opatrnosti ohledně zdraví a bezpečnosti obě děti odnosila a porodila náhradní matka.

Její manžel Carter také zopakoval obavy o bezpečnost dětí a budoucnost rodiny. „Když teď máme rodinu, chceme, aby naše děti vyrostly a byly normální a nebyly vždy známé jako děti Paris Hilton. Musíme myslet na bezpečnost. Když jdeme třeba na farmářské trhy, někdo se zastaví a požádá Paris o fotku. S dítětem v kočárku je to úplně něco jiného,“ řekl.

Ovšem toto vysvětlení u kritiků příliš neobstálo. Že má prominentní pár obavy o bezpečnost svých ratolestí, je pochopitelné, ale v tomto případě mluví spíš o bezpečí dítěte po narození, takže vlastně není podstatné, kdo ho odnosil.

Nejčastější otázky kolem náhradního mateřství: Co musí náhradní matka splňovat a jakou dostává finanční kompenzaci?

Strach z porodu

Zdá se, že hlavním motivem mohl být spíš Parisin strach z porodu. Už po narození syna Phoenixe se nechala slyšet, že jedním z důvodů, proč se vydala cestou náhradního mateřství, je právě strach z porodu: "Když jsem hrála v The Simple Life, musela jsem být v místnosti, kde žena rodila, a to mě traumatizovalo. Porod a smrt jsou dvě věci, které mě děsí víc než cokoliv na světě."

Zábavná máma Paris

Slavná dědička ještě prozradila, že rodina se v budoucnu pravděpodobně ještě rozroste. Ráda by měla ještě třetí dítě, konkrétně holčičku. A všechny své fanoušky lákala na sledování pořadu Paris in Love: "Budete mít možnost nahlédnout do mého života opravdu do hloubky a uvidíte, jaká jsem zábavná máma.“ 

V pořadu navíc odhalila, že se bála poprvé přebalovat svého syna. Dokonce přiznala, že svou první plenku vyměnila, až když mu byl jeden měsíc. Ve virálním videu na TikToku je vidět, jak svou mladší sestru Nicky Hilton Rothschild představuje svému synovi Phoenixu Barronovi, kterému bylo v té době pouhých 32 dní. "Mám se naučit, jak ho přebalovat?“ ptá se Paris sestry. Klip ukazuje Hiltonovu chůvu Genu, jak stojí u přebalovacího pultu, zatímco Nicky instruuje svou sestru, jak Phoenixe přebalovat. V jednu chvíli se slavná dědička ptá chůvy, která strana plenky je přední a která zadní… Ano, Paris má pravdu, je opravdu zábavná máma.

Paris Hilton sdílela fotografii syna. Na sociálních sítích se vysmívali jeho vzhledu
Témata: Rodina, Slavné maminky, Celebrity, Náhradní matka, Paris Hilton, nahradní mateřství, Carter, Hilton, Ireland Baldwin, Paris Hiltonová, Manžel, Dědička, Kathy, Holland, London, Paris, Aleca Baldwin, Ireland, Carter Reumem