Maminka.czSlavné maminky

Slavná "letňátka": Které úspěšné ženy se staly v létě maminkami?

Dita Mrázková 29.  8.  2022
Letošní léto bylo víc než úrodné. Svědčí o tom šťastné fotografie novopečených maminek, které během prázdnin přivítaly na svět ty nejsladší plody lásky. Které z nich už jsou ostřílenými mámami a pro které byl porod premiéra?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Pět slavných žen, pět krásných miminek, nevyčíslitelná radost. Seznamte se s dětmi úspěšných pěnic, sportovkyně i podnikatelek!

Nicky Rothschild

Podnikatelka, návrhářka a maminka šestileté Lily Grace a téměř pětileté Theodory oznámila narození vytouženého syna na začátku července. "Je nás oficiálně 5! Vítej na světě, sladký chlapečku. Máma, táta a velké sestry nemůžou být více šťastní," sdílela radostnou novinku sestra Paris Hilton. Přesné datum narození ani jméno chlapce však zatím neodtajnila.

VIDEO: Sestra Nicky Rothschild - Paris Hilton - má vlastní kuchařský pořad!

Témata: Děti, Porod, Slavní rodiče, Slavné maminky, Miminko, Rodina a vztahy, Mateřství, Životy slavných, Miminko, Instagram, Syn, Dcera, slavné děti, Královská rodina, Fotografie, zpěvačka, Celebrity, Sociální sítě, Paris Hilton, léto, Rihanna, Vévodkyně Kate, Nicky Hilton, Tenistka, Pippa Middleton