Maminka.czSlavné maminky

Slavná teenagerská filmová hvězda Ashley Olsen porodila syna. Své první těhotenství dlouho a úspěšně tajila

Simona Procházková 16.  8.  2023
Ani její fanoušci dlouhou dobu netušili, že je americká herečka, někdejší dětská filmová hvězda Ashley Olsen těhotná. V sedmatřiceti letech porodila vytouženého chlapečka.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

S partnerem Louisem Eisnerem se raduje z prvního společného potomka, kterého měla Ashley podle některých zahraničních zdrojů přivítat na svět již před více než měsícem. Synek dostal podle magazínu People jméno Otto.

VIDEO: Berenika Kohoutová: Mateřství mě nezměnilo. Ale jsem víc zorganizovaná

Dvojčata Ashley a její sestra Mary-Kate Olsen excelovala v devadesátých letech v populárním seriálu – sitcomu Plný dům. Možná si pamatujete rovněž filmové hity jako Jeden den v New Yorku, Výlet do Paříže, Sestry v akci nebo Malé dohazovačky. V roce 2003 se Ashley objevila rovněž v jednom z dílů hollywoodského trháku Charlieho andílci.

Obě „holky Olsenovy“ patřily tehdy k velkým celebritám, později se ale sestry stáhly do ústraní, založily společně filmovou společnost Dualstar Films a několik dalších vlastních módních i kosmetických značek.

Na informace ze svého soukromí je v posledních letech herečka a úspěšná podnikatelka velmi skoupá, osobní život si velmi pečlivě stráží. Před časem se jí povedlo utajit svatbu s dlouholetým partnerem, nyní manželem a novopečeným tatínkem Louisem Eisnerem, podobně v utajení a zcela mimo hledáček médií proběhl i porod malého Otta.

Témata: Těhotenství, Slavné maminky, Celebrity, herečka, Děti slavných, Sociální sítě, Berenika Kohoutová, Hollywood, Sestra, Sla, Chlapeček, Ashley, Ott, Synek, Populární seriál, People, Olsen, Taj, Paříž, New York, Výlet