Maminka.czKojenec

Slavné maminky otevíraly obchod s dětským zbožím: fotoreportáž

19. 7. 2011
Slavné maminky otevíraly obchod s dětským  zbožím: fotoreportáž
Na setkání rodičů v nové prodejně se dostavila spousta maminek a tatínků: Petr Jákl, Zuzana Vejvodová a Pavel Nečas, Markéta Divišová, Michaela Salačová, Štěpánka Duchková, DJ Lucca, Michal Dvořák, Klára Medková, Pavla Vrbová – Hrbková, Vilda Čok, Hana Ševčíková, Lucie Borhyová a Tereza Nekudová.

Mnozí si přišli vybrat větší kočárky nebo postýlky, autosedačky, hračky aj. Rádi proto přijali pozvání na otevření nové prodejny a zároveň se s chutí zúčastnili zábavných soutěžních úkolů, které vtipně moderovala Zuzka Belohorcová. Hodně smíchu a zábavy vyvolaly soutěže v pití vína z kojenecké láhve na čas, nejoriginálnější postoj u kočárku, mačkání banánů. A Vilda Čok, ten nezůstal dlužen své pověsti vždy originálního bouřliváka a všechny přítomné šokoval svým příchodem pouze v plínkách a kojenecké čepici a následným zpěvem písně, speciálně složené pro tuto příležitost s počátečními slovy: „Táto, maminko, tak už jsem venku“. Děvčata zase zkusila zásah dudlíkem do nočníku. U této soutěže se bavili především hosté v prodejně.

O taťkovské zkušenosti se podělilPetr Jákl: “Je fakt, že dnes se starost o děti bere skoro jako samostatný vědecký obor, který bych přirovnal k jaderné fyzice nebo biochemii. Je jasné, že s mnoha vymoženostmi je to vše daleko jednodušší, ale nesmí se to přehánět. Co je ale skvělé, tak to jsou například dětské sedačky, které jsou v dnešní době už opravdu bezpečné. Máme jich několik a dají se různě polohovat, aby se v nich prckové cítili pohodlněji. Dokonce se u nich dají měnit potahy ze zimních na letní, což je dost praktické. Navíc se dá v létě použít vložka proti pocení, která opravdu hodně pomůže:“ řekl velký táta Petr Jákl.

Hudebník Michal Dvořák vzpomíná, jaká obrovská změna nastala od jeho let v kočárku: “Rodiče mně vyprávěli, jak mě vozili ve čtyřpéráku, tlačily mě tvrdé plínky, studil nočník, v noci se ohřívala jediná lahvička se sunarem a na ráno se zase musela vyvařit, rodiče mě uspávali a nemohli ani odejít do jiné místnosti… A dnes? Obrovský pokrok a pohoda pro děti i rodiče, v tak širokém sortimentu, jaký se dnes i díky změně režimu nabízí. Přeji to všem dětem i nám rodičům“ to jsou slova šťastného otce Michala.

Jiné zážitky má Míša Maurerová, která navštívila obchod ještě před otevřením: “Máme 2 děti, jsou jim 2 roky, potřebujeme vždy 2 kočárky do 2 různých aut. Za ty 2 kočárky se 2 dětmi někdy zapřáhneme naše 2 psy a my jsme 2 násobně spokojení za 2x tak velký výběr v této prodejně než 2 rodiče pouze jednoho dítěte,“ vychrlila ze sebe maminka Míša.
Skvělá zábava pro rodiče i pro děti, krásné dárky pro všechny, tak se dá charakterizovat otevření nové prodejny v Letňanech.
Co je pro dospělé auto, to je pro děti kočárek.

Foto: www.hermina.cz

Témata: Těhotenství, Děti, Porod, Slavní rodiče, Novorozenec, Batole, Kojenec, Předškolák, Školák, Slavné maminky, Soutěžní úkol, Skvělá zábava, Obrovská změna, Mačkání, Velký výběr, Obchod, Zboží, Obrovský pokrok

Mohlo by vás zajímat
Matka spatřila ducha dítěte u syna v postýlce. Co to ve skutečnosti bylo?
Milují vaše děti trdelník? Upečte jim ho doma za zlomek ceny
Špatně spí? Možná jste to zavinili vy! Tomuhle se rozhodně vyhněte
Ve třinácti matkou! Těhotenství tajila, její máma ale ucítila pohyby dítěte
Marie Doležalová: Celé léto jsem tajila, že znovu čekáme zázrak
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z dítěte roste psychopat
Malý Alexandr se narodil bez očí a nyní čeká na adopci. Jeho máma se ho zřekla
Nejsmutnější příběh! Miminko žilo jen sedmnáct minut. Z fotek až mrazí
Dcery Karla Gotta: Která zdědila tátův talent? A která se mu nejvíc podobá?

Horoskopy

Vodnář Je čas věnovat se činnostem, kde vyniknou vaše pohybové schopnosti. Nebojte se experimentovat! Najděte…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Sarah, Doubravka, Marius

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné