Maminka.czKojenec

Slavné maminky otevíraly obchod s dětským zbožím: fotoreportáž

19. 7. 2011
Slavné maminky otevíraly obchod s dětským  zbožím: fotoreportáž
Na setkání rodičů v nové prodejně se dostavila spousta maminek a tatínků: Petr Jákl, Zuzana Vejvodová a Pavel Nečas, Markéta Divišová, Michaela Salačová, Štěpánka Duchková, DJ Lucca, Michal Dvořák, Klára Medková, Pavla Vrbová – Hrbková, Vilda Čok, Hana Ševčíková, Lucie Borhyová a Tereza Nekudová.

Mnozí si přišli vybrat větší kočárky nebo postýlky, autosedačky, hračky aj. Rádi proto přijali pozvání na otevření nové prodejny a zároveň se s chutí zúčastnili zábavných soutěžních úkolů, které vtipně moderovala Zuzka Belohorcová. Hodně smíchu a zábavy vyvolaly soutěže v pití vína z kojenecké láhve na čas, nejoriginálnější postoj u kočárku, mačkání banánů. A Vilda Čok, ten nezůstal dlužen své pověsti vždy originálního bouřliváka a všechny přítomné šokoval svým příchodem pouze v plínkách a kojenecké čepici a následným zpěvem písně, speciálně složené pro tuto příležitost s počátečními slovy: „Táto, maminko, tak už jsem venku“. Děvčata zase zkusila zásah dudlíkem do nočníku. U této soutěže se bavili především hosté v prodejně.

O taťkovské zkušenosti se podělilPetr Jákl: “Je fakt, že dnes se starost o děti bere skoro jako samostatný vědecký obor, který bych přirovnal k jaderné fyzice nebo biochemii. Je jasné, že s mnoha vymoženostmi je to vše daleko jednodušší, ale nesmí se to přehánět. Co je ale skvělé, tak to jsou například dětské sedačky, které jsou v dnešní době už opravdu bezpečné. Máme jich několik a dají se různě polohovat, aby se v nich prckové cítili pohodlněji. Dokonce se u nich dají měnit potahy ze zimních na letní, což je dost praktické. Navíc se dá v létě použít vložka proti pocení, která opravdu hodně pomůže:“ řekl velký táta Petr Jákl.

Hudebník Michal Dvořák vzpomíná, jaká obrovská změna nastala od jeho let v kočárku: “Rodiče mně vyprávěli, jak mě vozili ve čtyřpéráku, tlačily mě tvrdé plínky, studil nočník, v noci se ohřívala jediná lahvička se sunarem a na ráno se zase musela vyvařit, rodiče mě uspávali a nemohli ani odejít do jiné místnosti… A dnes? Obrovský pokrok a pohoda pro děti i rodiče, v tak širokém sortimentu, jaký se dnes i díky změně režimu nabízí. Přeji to všem dětem i nám rodičům“ to jsou slova šťastného otce Michala.

Jiné zážitky má Míša Maurerová, která navštívila obchod ještě před otevřením: “Máme 2 děti, jsou jim 2 roky, potřebujeme vždy 2 kočárky do 2 různých aut. Za ty 2 kočárky se 2 dětmi někdy zapřáhneme naše 2 psy a my jsme 2 násobně spokojení za 2x tak velký výběr v této prodejně než 2 rodiče pouze jednoho dítěte,“ vychrlila ze sebe maminka Míša.
Skvělá zábava pro rodiče i pro děti, krásné dárky pro všechny, tak se dá charakterizovat otevření nové prodejny v Letňanech.
Co je pro dospělé auto, to je pro děti kočárek.

Foto: www.hermina.cz

Maminka Roku 2019
Témata: Těhotenství, Děti, Porod, Slavní rodiče, Slavné maminky, Novorozenec, Batole, Kojenec, Předškolák, Školák, Zboží, Soutěžní úkol, Velký výběr, Skvělá zábava, Obchod, Obrovský pokrok, Obrovská změna, Mačkání

Mohlo by vás zajímat
Kojení strašně bolí! Proč mě nikdo nevaroval, diví se Nikol Moravcová
Zimní děti versus ty letní: Datum narození ovlivňuje zdraví i charakter
Přiznání matek! Nejtrapnější zážitky z porodnice. Tohle nás nenapadlo!
Své děti miluju, ale cizí mi vadí o to víc. Jsem divná?
Těhotenství je zásah do sebevědomí, říká tenistka Andrea Sestini Hlaváčková
Úzkostné stavy se mohou projevovat různě. A co když je má celá rodina?
Přiznání: Nenávidím mateřství. Dceru miluji, ale být matkou mě štve!
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z dítěte roste psychopat
Matky jsou jak elitní vojáci ve výcviku, píše Marie Doležalová

Horoskopy

Beran Připadáte si jako Alenka v říši divů. I když není atmosféra na domácí půdě zcela ideální, dokážete s…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Vendelín, Eunika, Vendelína

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu