Maminka.czSlavní rodiče

Intuitivní a citlivé – takové bude královské dítko podle hvězd

LH 23.  7.  2013
Intuitivní a citlivé – takové bude královské dítko podle hvězd
Datum a čas narození budoucího následníka trůnu naznačuje, že půjde o osobnost velmi intuitivní s duchovním zaměřením. To alespoň předpovídá světoznámá astroložka Linda Lauren.

„22. červenec královského potomka klade na pomezí Raka, který se vyznačuje vysokou citlivostí a emoční silou a Lva, znamení charakteristické svéhlavostí, “ uvedla Linda pro deník Daily Mail. A dodává, že se bude těšit pevnému zdraví a s velkou pravděpodobností začne mluvit dříve, než je obvyklé.

Podle astrologa Patricka Arundella se bude malý princ, jehož jméno zatím není známo, více uchylovat ke konvencím. Postavení Venuše a Slunce mu přinese velké množství životní energie, vitality a notnou dávku charisma.

Rak je mezi britskými vladaři neobvyklý. Naposledy se ve stejném postavení hvězd narodil Král Edward VIII. roku 1894. Nejčastějším znamením mezi panovníky je naopak Blíženec. Mezi ně patří i princ William, který usedne na trůn po svém otci Charlesovi (taktéž Blíženci), ikdyž od znamení Raka ho dělí pouze pár hodin.

Mezi slavné Raky patří Nelson Mandela, George Bush, Edward VIII., Harrison Ford, Tom Hanks, Tom Cruise, George Michael, Ringo Starr, Erich Maria Remarque, Rembrandt, Ernest Hemingway a Franz Kafka.

Témata: Slavní rodiče, Franz Kafka, Nelson, Hemingway, Remarque, Ringo Starr, Tom Hanks, Ford, Ernest Hemingway, Cit, Životní energie, Harrison Ford, Rema, Harrison, Rembrandt, Franz, Pevné zdraví, Blíženec, Děti, Patrick
Mohlo by vás zajímat
Císař není hanba, vzkazuje všem mámám tahle žena. A hrdě ukázala jizvu!
Kolinová Gabriela
Porod
Kristýna Boková je těhotná. Čeká svoje třetí dítě, prozradila pohlaví?
redakce
Slavné maminky
Kojící matky jako bohyně! Kontroverzní fotky nafotila jako reakci na kritiku
redakce
Galerie
Tohle neříkejte dětem, když brečí! Proč a co se může stát?
redakce
Chování a vztahy