Maminka.czKojenec

Jak je změnilo mateřství? Přehled slavných maminek ve fotogalerii

S prvním dítětem se změní celý svět. Totálně vám převrátí dosavadní hodnoty, vztahy s okolím i vnímání sebe sama. Co bylo dříve důležité, odplouvá teď do pozadí vašich zájmů. Nejen duševní schránka prochází kompletní proměnou, nemálo patrný je celkový redesign vašeho těla.
17. 4. 2012
Jak je změnilo mateřství? Přehled slavných maminek ve fotogalerii

Devítiměsíční dovolená od posilovny či jiného pohybu spojená se zátěžovou zkouškou v podobě porodu jsou chtě nechtě znát. Naštěstí se nejedná o nezvratnou změnu. Výsledky neuvidíte hned, ale pomalými krůčky se při vytrvalém úsilí znovu dostanete ke své původní váze. A když nedostanete, tak alespoň přiblížíte.
Tolik teorie pro „obyčejné“ matky. Také vás při pohledu na fotografie společensky známých maminek napadá, že pro ně stejné zákony neplatí? Necelé dva měsíce už si vykračují po mole nebo na večírku v přiléhavých šatech se spokojeným úsměvem na tváři. Šestinedělí? Špíčky na břiše? Neznám…

Ale abychom nebyly nespravedlivé. Hvězdné maminky mají jednu nespornou výhodu (nebo nevýhodu?) - a to, že je jejich vizáž živí. Proto je zcela přirozeně hezký vhled na prvním místě. Čas strávený s trenérem v posilovně není brán jako promarněný. Hledání nejvhodnější diety se nebere jako odsouvání miminka na druhou kolej.

Než se pustíte do přezkoumávání před a pomateřských postav slavných maminek, nezapomeňte se zaměřit na nejdůležitější proměnu. Těžko přesně pojmenovat, čím se mění výraz ve tváři. Určitě tam ale najdete větší hloubku a možná klid z nalezení něčeho opravdu smysluplného…

Pro ukázku jsme vybrali několik oblíbených známých maminek. Pokochat se můžete Alenou Buffon, Agátou Hanychovou, Jitkou Čvančarovou, Kateřinou Kristelovou, Simonou Krainovou, Darou Rolins a Luckou Vondráčkovou. Se všemi si také můžete přečíst rozhovor na Maminka.cz.


>>>PLNÝ NÁHLED FOTOGRAFIÍ („PŘED A PO“) ZÍSKÁTE ROZKLIKNUTÍM OBRÁZKU. <<<


Hlasovat pro nejkrásnější maminku můžete v anketě umístěné napravo u článku.

Témata: Těhotenství, Děti, Slavní rodiče, Kojenec, Novorozenec, Porod, Batole, Předškolák, Školák, Mateřství
Mohlo by vás zajímat
Kam vyrazit s dětmi na hory. Tyto horské hotely jsme osobně vyzkoušeli
Tyto hračky už snad nejsou ani k smíchu. Podívejte se na výběr těch nejšílenějších
Poradna: Co je příčinou prasklin za ušima u dětí?
Bára Špotáková je těhotná. Čeká druhé dítě

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu