Maminka.czPorod

Kateřina Kristelová: „Nejsem zastáncem přeslazených holčiček"

18. 10. 2011
Kateřina Kristelová: „Nejsem zastáncem přeslazených holčiček"
Před nedávnem oslavila dcerka Kateřiny Kristelové Claudie své první narozeniny. Přestože Katka poporodní kila nijak přehnaně neprožívá, podařilo se jí zhubnout bez jednoho kila na svou předporodní váhu. Svěřila se nám, jak na to...

<<< První díl článku

Bála jste se, že kvůli mateřským povinnostem utrpí vaše kariéra moderátorky?

Zpočátku ano, ale jak už to v životě bývá, všechno je nakonec úplně jinak. Mám milujícího partnera, dcerku, pohodu. To vše se asi podepsalo v pozitivním slova smyslu na tom, že mám právě hodně nabídek. Poprvé v životě si můžu vybírat! Že nevyšla nějaká práce po které toužím? Nebudu tento rok fotit kalendář? Je mi to jedno! Mám dceru, tak můžou jít všichni někam. Zkrátka věci, které pro mě byly předtím zásadní, už nejsou... Samozřejmě si uvědomuji, jaké mám štěstí - dělám co mě baví. Svět šoubyznysu je velká džungle, není jednoduché se v něm uchytit a už vůbec ne udržet. Pokud bude moje práce fungovat dalších pár let stejně jako teď a přibude k ní ještě televizní projekt, budu naprosto spokojená.

Oblékáte svou dcerku podle nějakého konkrétního stylu?

Přiznám se, že tohle vůbec neřeším. Nejsem zastáncem načančaných a přeslazených holčiček. Moje dcera má hlavně velké množství tepláčků, mikinek a dupaček na hraní.

Co je momentálně Claudiina nejoblíbenější hračka, kromě bílé kočičky?

Trochu netradiční oblíbenou hračkou je autosedačka, kterou miluje, protože má hrací pultík, na kterém si může jezdit s autíčkem či na něj položit panenku. Vzhledem k tomu, jak často kočujeme, jsem v autě pořád. Autosedačka a její výběr pro mě byl velmi důležitý. Teď mám na dlouhých cestách klid a Claudinka je v bezpečí.

Jak dlouho vám trvalo, než jste se dostala do původní formy?

Zabralo mi to rok a myslím si, že je to tak dobře. Nejdřív jsem trošku tlačila na pilu a chtěla svoje původní tělo zpátky po třech měsících. Po císaři to prostě nejde a čím dřív tenhle fakt člověk přijme, tím dříve se mu uleví. Postavu po těhotenství je schopna kritizovat jen stupidní novinářka, která si něčím takovým neprošla. U každé ženy je to prostě jiné, někdo se dostane do pohody za půl roku, jiný za rok či za dva. Stojím jednoznačně za maminkami! Jen když na pískovišti potkám hodně silnou a neupravenou maminku, která přivedla pětileté dítě a začne mi tvrdit, že se jí po porodu nedaří zhubnout, mám tendenci se usmát. Protože to už není o poporodních kilech navíc, ale o lenosti.

ČTĚTE TAKÉ: Vanda Hybnerová & Saša Rašilov: Setkání s Vandou bylo osudové!

Jakým způsobem jste při shazování poporodních kil postupovala?

Rok po porodu mám 56 kilo. Upřímně dodám, že moje předporodní stabilní váha je 55 kilo, takže jedno ještě musí dolů. Už to nijak nehrotím! Najela jsem dietu ve formě krabiček, které mi dovážejí každé ráno domů. Jsou moc chutné! Hodně mi pomáhá cvičení s mojí trenérkou na power plate, která si se mnou ví rady a umí mi doporučit cvičení, jež zabírá. A protože k mé profesi patří i obličej, pravidelně si dopřávám kosmetiku.

Kde jste byly s Claudinkou v poslední době na výletě?

Výlety podnikáme neustále, ať už za babičkou do Jižních Čech, nebo za rodiči mého manžela do Litvínova. Na opravdový výlet do hotelu si Claudinka počkala až do prvních narozenin. Měla jsem obavy, aby si tak malé dítě pobyt užilo, byly ale naprosto zbytečné. Vybraly jsme si skvělý hotel v Mariánských Lázních. Užily jsme si bazén, dlouhé večeře, procházky i dětský koutek. Dosah elektronické chůvičky byl z baru až do pokoje, což bylo super. Mohla jsem si tedy večer vychutnat i dvojku vína a mít jistotu, že je malá v pohodě.

Maminka Roku 2019
Témata: Těhotenství, Děti, Slavní rodiče, Porod, Novorozenec, Kojenec, Batole, Předškolák, Školák, Kate, Nejoblíbenější hračka, Saša Rašilov, Vanda Hybnerová, Zastánce, Kateřina Kristelová, Šoubyznys

Mohlo by vás zajímat
Něžné, dojemné i smutné. Prarodiče se poprvé vidí s vnoučaty
Růstový spurt: Období nenasytného kojence vás potká několikrát
Přiznání: Nenávidím mateřství. Dceru miluji, ale být matkou mě štve!
9krát o bolestech břicha v těhotenství. Víte, co která bolest znamená?
Pozor! Dítě se topí tiše! Nekřičí, necáká a lidé si ho často nevšimnou
Své děti miluju, ale cizí mi vadí o to víc. Jsem divná?
Nejsmutnější příběh! Miminko žilo jen sedmnáct minut. Z fotek až mrazí
Proč pořád tak zlobí? Možná za to můžete vy! Ovládejte se
Dvojčata s křehkými kostmi. Narodila se se zlomeninami, ublíží jim i mazlení

Horoskopy

Lev Milí Lvi, v poslední době je toho na vás opravdu mnoho, a proto se nedokážete srovnat s určitými…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Havel

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu