Maminka.czmatka a dcera

Slavné matky a jejich dcery ve stejném věku! Podívejte se, jak si byly podobné

Andrea Machajdíková 8.  10.  2023
Některé slavné dcery jdou ve šlépějích svých matek a kromě talentu po nich zdědily i krásu. Podívejte se, jak vypadaly, když byly ve stejném věku.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Demi Moore (60) & Rumer Willis (35)

Nejstarší dcera bývalého hereckého páru Demi Moore a Bruce Willise (68) je údajně celý tatínek, ale není to tak úplně pravda. Když bylo Demi i Rumer dvacet, byly si opravdu nápadně podobné. A to především smyslným pohledem a tvarem obličeje. Dnes má Rumer blond vlasy a Demi zůstala věrná černým důkladně uhlazeným kadeřím, ale přesto tam určitá podoba zůstává.

Klepněte pro větší obrázek

Melanie Griffith (66) & Dakota Johnson (34)

Kromě hereckého talentu zdědila Dakota po své slavné matce také nevšední krásu. Když bylo Melanii třiadvacet, pochopitelně měla účes typický pro tehdejší dobu, který její dcera nikdy nenosila. Ale i tak si můžeme všimnout stejných rysů v obličeji. Dakota má velmi podobné oči, nos i rty.

Klepněte pro větší obrázek

Vanessa Paradis (50) & Lily-Rose Depp (24)

Když bylo francouzské herečce čerstvých osmnáct, vypadala téměř totožně jako její dcera Lily-Rose, když byla ve stejném věku. A i dnes jsou si velmi podobné, jen se do podoby dospělé Lily-Rose trochu více promítl i její otec Johnny Depp (60).

Klepněte pro větší obrázek

Herečka Amber Heard po skandálu s Johnnym Deppem pláchla s dcerkou z Hollywoodu. Kde si užívá mateřství?

Goldie Hawn (77) & Kate Hudson (44)

Obě jsou prototypem hollywoodské krásky, obě skvělé herečky, a ještě navíc jsou si v určitých momentech, jak se říká, podobné jako vejce vejci. Nejvíce podobné si byly, když bylo oběma kolem čtyřicítky. Goldie zářila v nezapomenutelné komedii Přes palubu. Geny se nezapřou ani dnes, ale zub času už se na Goldie trochu podepsal, zatímco Kate je stále v nejlepších letech.

Klepněte pro větší obrázek

Reese Witherspoon (47) & Ava Elizabeth Phillippe (24)

Když se řeší téma podoby matky s dcerou, Reese a Ava nesmí chybět. Tyhle dvě jsou zkrátka jako přes kopírák. A když bylo Reese čtyřiadvacet, stejně jako její dceři teď, vypadaly opravdu jako dvojčata. Dnes je kromě výrazné podoby spojuje i stejný styl. Obě rády nosí hravé dívčí šaty, vzorované halenky a padnoucí džíny. V hereckých šlépějích svých rodičů (otec Ryan Phillippe) ovšem zatím mladá Ava nekráčí.

Klepněte pro větší obrázek

Meryl Streep (74) & Grace Gummer (37)

Když bylo Meryl sedmatřicet, stejně jako je její dceři Grace dnes, vypadaly v obličeji téměř totožně. Grace navíc zdědila po matce mimořádný herecký talent, ale přesto se proslavila až poměrně pozdě. Do povědomí široké veřejnosti se dostala až rolí v populárním seriálu Mr. Robot, ve kterém začala hrát v roce 2017.

Klepněte pro větší obrázek

VIDEO: Meryl Streep září v novém filmu!

Témata: Slavní rodiče, Životy slavných, Matka, Dcera, Celebrity, Krása, matka a dcera, mateřská láska, Bruce Willis, Demi Moore, Johnny Depp, Podoba, Rumer Willis, Grace, Reese Whiterspoon, AMP, Johnson, Rees, Demi, Kate, Dakota, Vanessa Paradiso, Stejný věk, Melánie, Meryl Streep