Maminka.czSlavné maminky

Slavné ženy na fotkách z dětství: Poznali byste Kate Moss, Demi Moore nebo Gisele Bündchen?

Dita Mrázková 23.  8.  2021
Také se fotografiemi z dětství moc nechlubíte? Nejste v tom sami. Ani některé celebrity neplatily zrovna za "rozkošňátka". Než se z nich staly femme fatale, prošly si i tím méně atraktivním obdobím. Kterým příroda nadělila víc?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Kate Moss

Britská topmodelka, která byla múzou věhlasných návrhářů, byla v dospívajícím věku spíš za šedou myšku. Když se vracela coby čtrnáctiletá dívenka s rodiči z dovolené, na letišti si jí všimli z jedné modelingové agentury a zanedlouho už zdobila titulní stránky renomovaných módních magazínů. Jediným hendikepem byla její výška – Kate byla na modelku příliš malá (a hodně hubená), a tak se stala typem antimodelky, která odstartovala éru tzv. "waif look", což znamená člověk se vzhledem vagabunda. Dnes je maminkou devatenáctileté dcery Lily Grace, která jde ve šlépějích své maminky a je také vyhledávanou modelkou.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

VIDEO: Které slavné padesátnice vypadají skvěle v plavkách?

Témata: Děti, Slavní rodiče, Slavné maminky, Kojení, Životy slavných, Dětství, Krása, Krása a styl, Sociální sítě, Drogy, příroda, Topmodelka, Demi Moore, Anne Hathaway, Jonathan, modeling, nevlastní otec, padesátnice, Kate Moss, Grace, Tallulah, Lily, Amy Winehouse, Gisele Bündchen, Gigi Hadid