Maminka.czCelebrity

Slavní a jejich sourozenci: Jako "vejce vejci", ale dvojčata to nejsou! Kdo má po boku kopii sebe sama?

Dita Mrázková 27.  2.  2023
Lidská DNA funguje záhadným způsobem – můžete se podobat svému sourozenci, nebo být úplně jinou verzí, a to jak po fyzické, tak po osobnostní stránce. Těchto 5 párů zaráží svou podobou. U některých lze jen těžko uvěřit, že nejsou dvojčaty!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Paris Hilton & Nicky Rothschild

Dědičky hotelového impéria, které kromě pohádkového jmění pojí i nápadná podoba, jsou už obě mámami. Nicky je coby maminka tří dětí přece jen o něco zběhlejší, a tak může své starší sestře pomoct s novým přírůstkem. Není tajemstvím, že Paris se konečně dočkala vytouženého dítěte. I když ho odnosila náhradní matka, nemění to nic na faktu, že rodiči jsou právě Paris a její manžel Carter. Chlapec dostal jméno Phoenix. Pokud se pár dočká dcery, hodlá ji prý pojmenovat jménem London. 

Klepněte pro větší obrázek

 


Penélope & Mónica Cruz 

Obě sestry jsou herečky, mladší Mónica je i vášnivou tanečnicí flamenka. Má jednu dceru oproti Penélope, která se svým mužem, hercem Javierem Bardemem, vychovává děti dvě. A nutno říct, že její výchova není moc benevolentní. Herečka svým dětem rezolutně zakázala používat sociální sítě až do 16 let. "Neexistuje pro ně žádná ochrana, vždyť jejich mozky se stále vyvíjejí! Sociální sítě ovlivňují způsob, jakým děti vidí samy sebe. Navíc nikde jinde neprobíhá větší šikana než právě na síti. Lituji dnešní teenagery. Přijde mi, jako by na nich dělal svět nějaký experiment. Když vidím dvanáctileté děti, které ovládají všechny ty technologie, je mi z toho smutno..." Děti slavného hereckého páru tak smí sledovat pouze pohádky nebo filmy. 

Klepněte pro větší obrázek

Chris Hemsworth & Liam Hemsworth

Hollywoodský fešák a trojnásobný táta, který nedávno přerušil kariéru kvůli nadprůměrné predispozici pro Alzheimerovu chorobu (nemocí trpí jeho dědeček), má dva bratry, a to staršího Luka a mladšího Liama. A právě ten je mladší kopií svého úspěšného bratra. Věnuje se také herectví, zahrál si v kasovním trháku Hunger Games, a právě proto si oba bratry v hereckém světě tak moc pletou. Málokdo ví, že Liam byl dva roky ženatý se zpěvačkou Miley Cyrus, otcem se však zatím ještě nestal. Stejně jako zbytek rodiny, i on svého bratra v jeho nelehkém období maximálně podporuje.

Klepněte pro větší obrázek

Kayleen McAdams a Rachel McAdams

Herečka, která se stala matkou těsně před čtyřicítkou, má mladší "mini já" v podobě sestry Kayleen. Ta se pokoušela také prorazit u filmu, nakonec se z ní stala uznávaná vizážistka amerických celebrit. S partnerem vychovává syna. A co řekla na adresu mateřství dnes už dvojnásobná maminka Rachel? "Je to ta nejlepší věc, která se mi kdy stala. Když jsem otěhotněla, konečně jsem mohla zaměřit pozornost na někoho jiného než jen na sebe. Vítám to rozptýlení, které mi děti dávají. Žijeme na venkově, kousek od farmy, já se hrabu v záhoncích a děti u toho svačí. Co je víc?"

Klepněte pro větší obrázek

Hilary & Haylie Duff

Tyhle dvě že nejsou dvojčata? Je to tak, slavnější Hilary je o tři roky mladší než její sestra Haylie, která je také herečka. Vedle starosti o své dvě děti se věnuje i moderování, zpívání a svému blogu. Hilary, která je už trojnásobnou maminkou, způsobila poprask, když před rokem na svém Instagramu sdílela nevinné video z projížďky autem, při níž na zadních sedadlech seděla se svou tříletou dcerou. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby dívenka byla připoutána a seděla v autosedačce. Jenže nebyla. Na síti se podělila o další pikantnost: nemohla si vynachválit "smoothie" koktejl z placenty, který vypila po porodu. Hilary je prostě svá!

Klepněte pro větší obrázek
Témata: Děti, Láska a vztahy, Kariéra, Rodina a vztahy, Slavné maminky, Rodina, Instagram, Dvojčata, Životy slavných, herečka, Herec, Sourozenci, zpěvačka, Nemoc, Celebrity, Sociální sítě, Hollywood, idol, ikona, mateřská láska, Kopie, Chris Hemsworth, Paris Hilton, Penélope Cruz, bratr
Mohlo by vás zajímat