Maminka.czSlavní tatínci

Slavný šéfkuchař Gordon Ramsay se stal pošesté otcem. Jeho manželka porodila na prahu padesátky

Vanda Stöckbauerová 11.  11.  2023
Televizní hvězda a kuchařské eso Gordon Ramsay se na svém Instagramu podělil o radostnou novinku. Jeho manželka (49) porodila šesté dítě. Pro slavného šéfkuchaře to byl nejkrásnější opožděný dárek k narozeninám, 8. listopadu totiž oslavil 57. narozeniny.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Gordon Ramsay je slavný britský šéfkuchař, který získal celkem 16 michelinských hvězd. Je známý především moderováním televizních reality show o vaření, jako je třeba Pekelná kuchyně.

Uznávaný šéfkuchař dnes na svém Instagramu zveřejnil dojemnou fotografii, na které líbá svého novorozeného chlapečka na hlavu, s popiskem: „Jaký úžasný dárek k narozeninám, prosím, přivítejte Jesseho Jamese Ramsayho.“ S manželkou Tanou mají celkem šest společných dětí, tři chlapce a tři dívky. A vypadá to, že rodina je tímto přírůstkem kompletní.

Kromě novorozeného Jesseho Jamese jsou Gordon a Tana rodiči synů Jacka (23) a Oscara (4) a dcer Megan (25), Holly (23) a Tilly (22), která má s otcem společné narozeniny.

Pár, který se vzal v roce 1996, držel Tanino poslední těhotenství v tajnosti. Gordon však v září naznačil, že čekají další přírůstek, když se objevil v podcastu Dish: "Mám malé tajemství... Tana chce další," řekl, i když rychle zažertoval, že rodina bude brzy potřebovat "dva autobusy" pro všechny.

Dojatá maminka dnes také sdílela příspěvek, ve kterém napsala: "Bylo to nervy drásajících 9 měsíců, ale zvládli jsme to a byli jsme požehnáni tímto malým uzlíčkem. Rodina Ramsayových je definitivně kompletní. Jesse James Ramsay, máme tě moc rádi.“

Své děti vychovává ke skromnosti

Obávaný šéf kuchyně, jehož majetek se odhaduje na 220 milionů dolarů, je vyhlášený i tím, že nechce, aby jeho děti zkazily peníze. Když rodina letí letadlem, zásadně cestuje ekonomickou třídou. Ovšem pozor, mezi obyčejnými smrtelníky cestují pouze děti, táta s mámou sedí pěkně v business class.

A jeho potomci nemůžou počítat ani s tím, že Gordonův pohádkový majetek jednou zdědí. V poslední vůli bude uvedena spíš symbolická částka. „Určitě všechny peníze nedostanou, ale není to myšleno ve zlém. Je to proto, aby je nezkazily. S Tanou jsme souhlasili jen s jednou věcí, že dostanou 25 procent zálohy na byt, ale ne celý byt,“ nechal se v roce 2017 slyšet v rozhovoru pro list The Telegraph. Manýry zlaté mládeže budou Gordonovým dětem pravděpodobně cizí. 

VIDEO: Michelinský kuchař Benedikt Faust: Pro ženy vařím rychle, aby mi neutekly

Témata: Slavní rodiče, Slavní tatínci, Instagram, Otec, narozeniny, Oscar, šéfkuchař, manželka, Gordon Ramsay, Sla, Padesátka, Holly, Megan, Tana, Gordon, The Telegraph, Jesse James