Maminka.czRodina

Slet princezen: Pohádkový zážitek pro celou rodinu

Být alespoň na chvíli princem nebo princeznou, bydlet na zámku, v krásných šatech procházet květinovou zahradou... Některá dětská přání se nemění, a když se je podaří proměnit v realitu, byť na několik hodin, je to velká radost a nezapomenutelný zážitek.
27. 8. 2010
Slet princezen: Pohádkový zážitek pro celou rodinu

Pohádkový sen mohou prožít děti i jejich rodiče od 3. do 5. září při Sletu princezen na Chateau Mcely, bývalém venkovském sídle aristokratické rodiny Thurn-Taxisů, necelou hodinu od Prahy ve směru na Mladou Boleslav.

Slet princezen se v pohostinném zámku uprostřed kouzelného Svatojiřského lesa uskuteční už potřetí, a také letos má výrazný charitativní podtext - část výtěžku z ubytování a dobrovolné příspěvky návštěvníků budou věnovány domovu Zahrada Kladno.

Zváni jsou všichni ti, kteří chtějí snít sen plný princů a princezen - samozřejmě, jak se sluší na Sletu princezen, nejlépe v princeznovských nebo pohádkových šatech. Pohádkovou atmosféru je možné užívat si po celý víkend při zakoupení speciálního balíčku s ubytováním.

Venkovní dětská slavnost s atraktivním rodinným programem začíná v sobotu 4. září ve 14 hodin, kdy ji zahájí spisovatelka Barbara Nesvadbová. Akci je možné navštívit i pouze tento den po zaplacení rodinného vstupného (max. 2 dospělí a 3 děti) v hodnotě 2 000 Kč – celá částka také půjde na konto domova Zahrada Kladno.

Na děti čeká například stylová projížďka kočárem taženým koníčky ze stáje Kateřina, předtančení taneční školy Easy Dance 2000 následované veselým bálem v anglickém parku, kouzelnická show, tvarování balónků, zdobení tradičního mcelského perníku, ukázka hraček a exkluzivní dětské kolekce Au pays des mimis, promítání pohádek, spousta her a zábavy.

Rodiče zajisté zaujme inspirativní prezentace dětských pokojů a ložnic, které na míru a s respektem k individuálním přáním a potřebám vyrábí společnost Vibel – Architekt pro děti. Všichni pak mohou ochutnávat lahodné dobroty ve sladkém koutku cukrárny Amarilis v zámeckém patiu. Pro děti také budou přichystané princeznovské dárky od společnosti Princezna.eu.

Rodiny s dětmi jsou na Chateau Mcely vítány po celý rok, takže zámecké komnaty, prvotřídní služby (včetně hlídání dětí či speciální relaxační masáže pro nejmenší hosty v nabídce zdejších lázní) i menu zámecké restaurace Piano Nobile vychází vstříc jejich potřebám.


Témata: Rodina, Princ, Zážitek, Pohádkov

Mohlo by vás zajímat
Dílnička: Vyrobte si bylinkový kornoutek do květináče
Nejlepší start pro kojení? Nebojte se miminko budit
Nesestouplá varlátka: Problém, který se nevyplácí podceňovat
Tenhle táta vytváří bláznivé fotky svých dětí. Kam na ty nápady chodí?

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu