Maminka.czČasopis Maminka

Slyšet při vyhlášení své jméno, to byl úžasný pocit, říká historicky první Absolutní vítězka Maminky roku

Adéla Peluhová 4.  5.  2022
Kristýna Tomečková se stala historicky první Absolutní vítězkou Maminky roku a zároveň se umístila na krásném 2. místě v kategorii Maminka hrdinka. Porotu uchvátila svým nadhledem a skromností. Maminka tří dětí a věčná optimistka se musela postarat o své ratolesti, zatímco sama bojovala s rakovinou.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Kristýna Tomečková

2. místo v kategorii Maminka hrdinka a současně Absolutní vítězka Maminky roku 2018

Můj příběh začal samotnou touhou být maminkou. Otěhotnět se mi podařilo až o několik let později metodou IVF. Narodila se mi dcera Karolínka a za sedmnáct měsíců dvojčátka – chlapečci. Začal kolotoč povinností. Když bylo dceři dva a půl roku a synům rok, diagnostikovali mi rakovinu prsu. O týden později manžela vyhodili z práce. Bylo to opravdu náročné období. Chemoterapii jsme zvládli i díky mé rodině, která nám pomáhala. Nejhorší část léčby byla operace, která se zkomplikovala, a já jsem přes týden ležela na jednotce intenzivní péče, kde jsem si život doslova vybojovala. Domů mě pustili po sedmnácti dnech, den před Štědrým dnem. Následovala dlouhá radioterapie. Ještě mě čeká několik let hormonální léčby. Nejdůležitější ale je, že už se stoprocentně dokážu postarat o své děti a daří se nám dobře.

Jsem vděčná, že jsem se mohla o svůj příběh podělit veřejně v rámci soutěže Maminka roku. Průběh soutěže a samotný galavečer ve mně zanechaly ty nejhezčí pocity. Nebylo to jen tím, že jsem vyhrála a odnesla si spoustu krásných cen. Bylo to o celkovém dojmu z celé soutěže a o týmu, který se o nás krásně staral. A to každá maminka, obzvláště malých dětiček, ocení. Slyšet své jméno při vyhlášení bylo pro mě velkým překvapením. Neměla jsem ani pořádně nastudovaná pravidla, jen jsem věděla, že musí vyhrát jedna z nás. Pro mě byly ale vítězky všechny maminky!

Klepněte pro větší obrázek


Jednou jsem se cítila jako celebrita: to když mě i s dětmi zastavila paní na ulici, že mě poznala a že mi v soutěži fandila. To bylo moc milé, udělalo mi to velkou radost. Dodnes se v práci setkávám s tím, že mě kolegové titulují Maminkou roku. Je to fajn si zavzpomínat. Maminkám, které uvažují o přihlášení se do letošního ročníku, vzkazuji, ať to určitě udělají a ničeho se nebojí. Každá z nás má světu co předat a umí být inspirací a každý příběh se počítá. Sama sleduju každý ročník a příběhy jsou čím dál tím silnější. Loňské finále jsem celé probrečela a na letošní se už moc těším.

Přihlaste sebe nebo ženu ve svém okolí a můžete vyhrát skvělé ceny v celkové hodnotě za více než 500 000 Kč.

  • Přihlašování běží až do 22. května 2022.
  • Z vašich přihlášek vybereme pět finalistek v každé kategorii.
  • Jejich jména vám představíme na webu i v časopise 14. 6. 2022. Tímto dnem začíná i hlasování.
  • Pro jednotlivé kandidátky budete moct hlasovat na webu maminka-roku.cz do 20. 7. 2022.
  • V říjnu se pak uskuteční galavečer s vyhlášením vítězek všech tří kategorií a jedné Absolutní vítězky – držitelky titulu Maminka roku 2022.

Přihlásit se můžete v kategoriích Maminka hrdinka, Maminka podnikatelka nebo Maminka blogerka. Veškeré informace naleznete zde.

Témata: Časopis Maminka, Maminka hrdinka, Maminka blogerka, Maminka roku 2022, Maminka podnikatelka, Rakovina, galavečer, Maminka, Vyhlášení, Kristýna Tomečková, Vítězka, Štědrý den, Kategorie, Přihlášení, Rádio, Karolinka, Absolutní vítězka, Vít