Snažíte se o miminko? Tohle vyzkoušejte!

Komerční článek
2. 9. 2014
Snažíte se o miminko? Tohle vyzkoušejte!
Některé ženy otěhotní hned napoprvé, jiným to ale trvá třeba i několik měsíců. Právě pro ty z vás, které se s partnerem snaží o miminko už delší dobu, jsme připravili pár tipů.

Sportem k těhotenství

Pravidelný pohyb významně zvýší vaše šance na miminko. Nic se ale nemá přehánět. Nadměrné nebo příliš intenzivní cvičení vede spíše ke snížení plodnosti. Proto zvolte třeba jógu, která protáhne a uvolní svaly kolem pánve, a tak může v této oblasti dojít k lepšímu prokrvování. Stačí půlhodinka třikrát týdně.

Zpomalte

Relaxace a odpočinek je klíčem k vašemu zdraví. Neexistuje sice žádná statistika, která by prokazovala přímou souvislost mezi relaxací a úspěšným otěhotněním, odpočinek a meditace vám však může pomoci vyrovnat se se stresem a úzkostí, jež provázejí snahu o početí. Nejen vaše mysl, ale také vaše tělo pocítí s relaxací uvolnění, které tak potřebuje.

Podívejte se do lékárny

Na plodnost má vliv i celá řada látek přijímaných z potravy ale i dodávaných formou extraktů či jako doplňková výživa. Jejich blahodárné účinky potvrzují nejmodernější výzkumy, které organizují známé lékařské instituty po celém světě.

Klepněte pro větší obrázek

Nejsilnější osvědčený produkt Fertility Blend® pro ženy je ve svém segmentu jedničkou na trhu v USA. Jeho účinky jsou ověřeny klinickou studií provedenou americkými lékaři ze Stanford University School of the Medicine (USA, 2006).

Tento doplněk stravy obsahuje mimo jiné zinek, který přispívá k přirozené plodnosti a reprodukci, vitamin B6 pro regulaci hormonální aktivity a také kyselinu listovou, jenž přispívá k běžnému metabolismu homocysteinu. Protože je snaha o miminko psychicky náročná, nabízí Fertility Blend® pro ženy také vitamin B12 a hořčík pro normální psychickou činnost. Patentově chráněná kombinace látek (L-arginin, izoflavony z extraktu jetele lučního a katechiny z extraktu zeleného čaje) zajišťuje vzácnost a originalitu přípravku. A k dostání je také varianta pro páry.

Klepněte pro větší obrázek

Nyní speciální akce! Do neděle 7. 9. 2014 máte možnost nakoupit Fertility Blend® za výhodné internetové ceny, navíc s poštovným zdarma. Stačí na www.zlekarny.cz nakoupit 3x Fertility Blend pro ženy (odpovídá doporučované době užívání – tři měsíce), nebo 2x Fertility Blend pro páry, a zadat unikátní kód MA33


Mohlo by vás zajímat
Mateřská je někdy vojna. A Mates není žádná uťáplina, říká Nikol Štíbrová
Kdo všechno je u porodu? Medici tam budou, jen když dáte souhlas
Takhle vypadá život s batoletem! Vtipná kreslířka skvěle zachytila mateřství
Jsem v tom? Jak poznáte, že jste těhotná, i bez testu
Tajemný Rh faktor. Proč je důležité jej znát?
Co vás může zaskočit po porodu? Čekají vás tyhle procedury
Syn se narodil s jinou barvou pleti, než má jeho táta. Podezírali mě z nevěry
Mám nového partnera. Jenže naše děti se nesnášejí! Co dělat?
Opustil mě den po porodu. Vracela jsem se do prázdného bytu

Horoskopy

Štír Nevystrkujte na nikoho růžky. Nedaří se vám totiž nejen v milostném životě, ale ani při navazování…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Světlana, Světla, Svetlana

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu