Maminka.czSlavné maminky

Snoubenka Václava „Noida“ Bárty Eliška Grabcová: Vašek to s holčičkami umí! Tak bude mít tři dcery jako jeho dětský vzor Sylvester Stallone

Dita Mrázková 4.  3.  2022
Rodina sympatické tanečnice se už moc těší na příchod dcery Aničky, která se má narodit na konci dubna. Jak známý zpěvák reagoval na zprávu, že se do třetice narodí holčička? Co se svými malými princeznami Terezkou a Eliškou dělá nejradši? A jaké známé songy u nich doma frčí nejvíc?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Nepociťovala jste u Václava maličko zklamání, že to nebude kluk?

Vůbec ne, Vašek byl u toho, když nám to paní doktorka oznámila. On už to s těmi holčičkami umí, nebo spíš holčičky to umí s tatínkem. Ale vždycky je hlavní, aby se narodilo zdravé miminko. Ať už chlapeček, nebo holčička, obojí má něco do sebe.

VIDEO: Noid na premiéře pohádky Tajemství staré bambitky

S dvěma holkami má určitě bohaté zkušenosti.

S holčičkami to umí, jsou to jeho princezny. A jak sám rád říká – je jako jeho dětský vzor Sylvester Stallone, ten má taky tři dcery. (směje se)

Co má s dcerami v rámci zábavy nejradši, a co jej naopak nikdy neuvidíte dělat?

Nejradši je s nimi na zahradě. Už se moc těší na jaro, až se budou hrabat v hlíně nebo sázet hrášek a dělat závody, kdo vytrhá víc plevele. Jinak celá rodina milujeme rybaření a přírodu, Terezka už umí snad všechno o přežití v divočině, má dokonce i svůj batůžek na přežití. Tak jen čekám, kdy to začne u mladší Elsy. Jinak doma si užívají nejvíc srandiček na gauči, kde padají srandovní názvy a kde děti létají vzduchem. (směje se) Co Vaška naopak moc nebaví, je pexeso nebo puzzle. To mi s radostí přenechává.

Kdybyste srovnala těhotenství s Eliškou a to současné, najdete rozdíly?

Druhé těhotenství je pro mě celkově o dost náročnější. Dlouhou dobu jsem měla nevolnosti, kdy mi Vašek moc pomáhal, protože jsem nebyla schopná se postarat ani o sebe, natož o naši energickou princeznu. Ale těch devět měsíců tak uteče, že když potom uvidím toho malého andílka, tak budu vzpomínat: ,,Ano, bylo to náročné, ale za nic na světě bych neměnila!’’

Jak se Eliška na sestřičku těší? A jak se na ni těší Terezka, Václavova dcerka z předchozího vtahu?

Eliška vnímá, že má maminka v bříšku miminko. Často si hraje, že i ona má v bříšku miminko, a dává si pod šatičky panenku. Říká sestřičce Aninko a pusinkuje mi bříško. Všichni se těšíme, až bude s námi. Starší Terezka má ráda miminka, je to skvělá sestřička, naše Elsa ji miluje a věřím, že i Anička bude.

Myslíte, že přijde prostor i na případnou žárlivost? Mluvíte s holkami o příchodu nového člena rodiny?

Moc doufám, že žárlivost nepřijde! Terezka už je velká a rozumná slečna, a když přišla na svět Eliška, nežárlila. Ke všemu jsem ji pustila, takže měla živou panenku. Co se týče Elišky, budu dělat všechno pro to, aby žárlivost nenastala. Ale nikdy nemůžete předem odhadnout, jak budou děti reagovat, Elsa je přece jenom ještě malinká.

Nevlastní děti? Těchto 10 vět byste nikdy neměli říkat nahlas

Jak vzpomínáte na začátky, když jste Václavovu dcerku Terezku poznala? Porozuměly jste si hned, nebo to chtělo nějaký čas?

S Terezkou jsme si naštěstí padly do noty už od samého začátku. Troufám si říct, že jsme dobré kamarádky. Ze začátku jsem byla ta hodná teta, co si s ní hraje, a postupně jsme nenásilnou formou společně s Vaškem nastavili nějaká pravidla a řád, abychom ve společné domácnosti dokázali fungovat. Musím zaklepat, že nám to všechno krásně klape.

Jste mámou na plný úvazek, nechybí vám vaše profese profesionální tanečnice? Zatančíte si aspoň doma? Při vaření nebo luxování?

Asi každá máma mi dá za pravdu, že i přes veškerou lásku ke svému dítěti si občas posteskne po práci a životě, kdy se starala jen o své potřeby. Občas je potřeba nabourat určitý stereotyp a odloučení od společenského života, takže jsem si ráda šla zatančit do divadla. Ale já si vždycky říkám, že je jen krátká doba, kdy mě ti prckové potřebují, tak si to užívám, jsem ráda doma a tančím a zpívám trochu jiný repertoár než v divadle. Třeba Krávy, krávy, jak si vlastně povídáte…, Baby Shark nebo písničky princezen u nás teď jedou ve velkém.

Témata: Těhotenství, Porod, Rodina a vztahy, Slavní rodiče, Děti, Miminko, Slavné maminky, Chování a vztahy, Instagram, Dcera, Životy slavných, Otec, Eliška, zpěvák, tanečnice, Eliška Grabcová, nevolnosti, Anička, Elsa, Terezka, Noid, Václav Noid Bárta, Pexeso, Tajemství staré bambitky, Srandička
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Strie jsou normální, kojení na veřejnosti také: 5 zásad modelky Ashley Graham, které by měla přijmout každá matka
Formánková Simona
Ashley Graham
První vteřiny po porodu na 30 fotkách: Tohle jsou největší emoce v životě žen!
Víchová Terezaswp
Galerie
Markéta Konvičková: Amálka je zázrak. A třeba budou jednou ještě trojčata!
Víchová Tereza
Časopis Maminka
Dvojník Harryho Pottera nebo Kristoffa z Ledového království? Těchto 20 lidí jako by z oka vypadlo hrdinům z filmů!
Formánková Simona
Galerie
Tohle je 5 podivných věcí, které dělají těhotné ženy za zavřenými dveřmi! Poznáváte se v nich?
Formánková Simona
Těhotenství
Záchvaty zlosti dětem prospívají! Čtyři kroky, kterými zvýšíte emoční inteligenci potomka
Procházková Simona
Péče o dítě a jeho výchova
Měla to být památka, a vznikl trapas: 15 těhotenských fotek, které nedojmou, ale spíš rozesmějí
Formánková Simona
Galerie
Slavné české topmodelky ukázaly své dospívající syny: Který je kopií své mámy?
Mrázková Dita
Slavné maminky